GSC Haber - Carlos Vinícius Resmen Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Carlos Vinícius Resmen Galatasaray'da

Fizik olarak hazırsa transfer süreci ile alakalı gerisini yazmaya gerek yok. Tecrübesi ile iş yapar diye düşünüyorum.

Saha içinde fiziksel yer kaplayan ve doğru koşular yapan bir futbolcu. Beklentileri çok yüksek tutmamakta fayda olur. Umarım kariyeri açısından olumlu işler yapar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tabusu bizde olan sağ bek ve forvet satıp daha düşük kalibrede kiralık sağ bek ve forvet aldık.

Eksik sol bek ve 8 numara hala eksik. Mükemmel transfer dönemi geçirdik gerçekten, güçleneceğimize zayıfladık

GFVJz5CWkAAmGHk

Hayırlı olsun hepimiz kızıyoruz ama bi noktada hak veriyorum yönetime şöyle bi düşünce var muhtemelen bir futbolcu sattık nerdeyse kulüp borcunun yarısı çıktı Euro yüksek sattığım oyuncu nerdeyse borçları kapatıcak kiralıkla idare edip bankalar birliğini sıfırlamaya niyetlendiler demekki hayırlısı diyelim şampiyon olucğaımıza canı gönülden inanıyorum

Niye herkes 6 aylık diyip duruyor, hepi topu 3,5 ay var sezonun bitmesine. Opsiyonsuz olması saçma olmuş gibi.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adam TR ligi için harika oldu. Kapanan takımlara karşı uzun pilot adam lazimdi.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt