# Carlton Cole - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Carlton Cole

Cevap: # Carlton Cole

klasik zenci ve uzun ingiliz forveti.heskey tarzı yarma bi forvet.ama heskey kadar da hantal değil elbette.yani toplu oyunda da ortalama bi yeteneği var.üst düzey golcülük beklemek hata elbette.sonuçta hücum hattında pis işleri yapan ve gücünü o işlerde kullanan bi adam.neye ve hangi sisteme göre oynayacağımız çok önemli .eğer kanatlarda ve orta sahada gol noktalarına iyi girebilcek yetenekte oyuncularınız varsa cole harika katkı verir.yapacağı çapraz koşularla ve etkili fizik gücüyle çok boş alan yaratır ama elimizdeki kadroda hücum gücü üst düzeyde orta alan oyuncusu pek yok gibi.gelirse riera genelde kanatlarda takılan gol noktalarına fazla sızan bi adam değil.kazım bi derece bu tanıma uysa da onun dışında akla başka bi adam gelmiyo şu aşamada.kewell,iliç,arda tarzı adamlar lazım cole dan maksimum katkı alabilmek için.fatih hoca ne düşünüyor bilmiyorum ama kısa ve süratli bi forvet bize daha bi uyar sanki elmander ve baroştan sonra...

Allah korusun.İngiltere de Rooney dışında forvet yok,son 1.5 yıldır bitik bu adam.Darrius Vassell gibi transfer olur bizim çapımız Ankaragücü'mü.

Türkiye şartlarında kendisini Baros'a da, Elmander'e de tercih ederim. En uçta çok iyi oynar.

[video=youtube;9pWJ2TWcBBI]https://www.youtube.com/watch?v=9pWJ2TWcBBI[/video]

Bir kere bile izlememişler yorum yapmasın lütfen. Zira bu arkadaşlara sorsan hangi forvet seni memnun eder diye, Tevez, Adebayor'dan filan açarlar kapıyı.

uzun zamandır bu tarz forvetimiz olmadı olmadığından beride şampiyon olamıyoruz.gelirse şampiyon olabiliriz:D

Görünüşe göre yönetim bir forvet almak istiyor. Bu Cole olmalı mı bilmiyorum pek izlemedim. Gerçi izleyip de bize gelen oyuncuları da gördük.

Elmander varken birde Cole?

Elmander'den çok daha iyi şüphesiz. Boyuna ve hayvani fiziğine rağmen ağır bi adam da değildir kesinlikle. Türkiye ligindeki kasaplarla her türlü başa çıkar hatta alır sırtına götürür. Ama böyle akıllıca bi hamle yapacağımıza ihtimal bile vermiyorum o ayrı.

Elmander'den çok daha iyi şühesiz. Boyuna ve hayvani fiziğine rağmen ağır bi adam da değildir kesinlikle. Türkiye ligindeki kasaplarla her türlü başa çıkar hatta alır sırtına götürür. Ama böyle akıllıca bi hamle yapacağımıza ihtimal bile vermiyorum o ayrı.
Bu önyargı neden ben anlamadım ? Akıllıca hamleler yaptık zaten. Muslera, Eboue gibi ne demek yapacağımızı sanmıyorum.

benim anlamadığım bir konu var bu adamda hız teknik bitirici vuruş hava hakimiyeti var herşer var ama gol istatistiği nedense çok düşük gelirse kötü mü olur?.. bence yaralı olur olur ama işte genede insan merak ediyo :)

Leblebi gibi gol atar bizim dandirik lig'de.

EPL veya West Ham'i takip edenler, Zavon Hines nasıl? Sans buldu mu gecen sezon?

Üst Alt