Carole Resmen Sevilla'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carole Resmen Sevilla'da!

Ben Carole'ü begeniyordum acıkcası sıkıntısının uyum sorunu oldugunu düsünüyordum. Insallah orada basarılı olur.

Carole ve Cavanda'nın maaşını bizim ödediğimizi düşünüyorum. İşlerine gelince oyuncunun tüm giderlerini X kulüp karşılayacaktır yazıyorlar yada Donk'tan 500 bin Euro tasarruf etmeyi falan iyi haber gibi hemen bildiriyorlar.

Carole ve Cavanda'nın maaşını bizim ödediğimizi düşünüyorum. İşlerine gelince oyuncunun tüm giderlerini X kulüp karşılayacaktır yazıyorlar yada Donk'tan 500 bin Euro tasarruf etmeyi falan iyi haber gibi hemen bildiriyorlar.
Boyle olsa bile ne sevilla nede st.liege bunu kabul etmez.
Ne carole nede cavandaya muhtac degil bu 2 takim.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Carole'ün maaşı da sanki 3m. 700 bin euro Sevilla için para mı sanki? Bana göre kesinlikle Sevilla ödeyecek. Maaş+kiralama bedeli 1m euro, opsiyon 3m. Alırlarsa toplam bedel 4m euro, almazlarsa yine iyi. Bruma örneğinde olduğu gibi Carole illa ki Sevilla'da birkaç şey öğrenir ve önümüzdeki sezon sol bek rotasyonunda faydalı olur. Linnes de kendi mevkisine geçer.

Üst Alt