Çarşamba İddaa Kuponları - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşamba İddaa Kuponları

Cevap: Çarşamba İddaa Kuponları

Yarin TSLdeki 5 macta 1 olur. 5ide Handikapli 1 olabilir. böyle 2 kupon yapmayi düsünüyorum.

Korktugum Gencler var. Evinde cok iyiler ama Antep macina nezaman girsem yatiriyorlar beni.

Ve TSden biraz cekiniyom ama Bursa lesh gibi oynuyor ve TS rahat alir gibi düsünüyorum.

Digerleri cok rahat gibi.

Ordu - Ankaragücü Handikapli 1 olur

Galatasaray - Antalya 1 olur zorlarsak Handikapli olur. Necati oynicakmiki? Oynamaz heralde.

Ibb - Karabük Deplasmanda lesh gibi Karabük , Ibb yeniden form yakaladi. Handikapli 1 olabilir. 1 olur.

TS - Bursa Trabzon evinde alir. Bursa cok kötü oynuyor bize karsida kazayla, sansla aldi maci.

Gencler- Gaziantepspor 1 diyorum, ancak cekiniyorum bu mactan.

Persembe gözüme kestirdigim tek mac.

Samsunspor - Fenerbahce 4,5 üstü ve az miktar Samsunspora basmak. Ölüm kalim maci nerdeyse Samsun icin.

Radyospor ağzıyla konuşacak olursak Gençlere verilen 1,55 oranı maçın riskini yansıtmıyor, direk 0 oynamak daha cazip geliyor oran açısından.Nedense Hikmet Karaman'lı Antep'e güveniyorum.Gerçi bu havalarda,bu ağır şartlarda hiç birine güven olmaz.02 oynarım en kötü ihtimalle Gençler-Antep maçına.İkinci yarı başladığından beri çok zorlanıyor Gençler, ilk yarıdaki oyunları malesef yok.Puan olarak belki sıkıntıları yok ama oyun açısından düşüşteler.Bu da bana güven vermiyor.

kppg.jpg

549 Trabzonspor - Bursaspor alt

554 Leicester - Middlesbrough üst

563 Blackburn - Newcastle üst

oran:5.41

Barcelona - Valencia - 4-6 Gol

Ol.Lyon - Bordeaux - 4-6 Gol

Herta - M'gladbach - 4-6 Gol

Chateauroux - Montepellier - H2

Hoffenheim - Furth - H0

Toplam: 202 TL

Oylesine 1 TL yatırdım...:D

Barcelona 1

Mönchengladbach cifte Sans X2

Bayern tur atlar

Fildisi tur atlar

Unics Kazan 2

Portland 1

Miami 2

50ye 389 Euro

Bastim, tutarmi beyler?

Günün maçı , DOXA DRAMAS - KERKYRA MS 1 2,30

Ayrıca H1 oranı 6,5 ,oran için denenebilir ama 2 fark çok zor , muhtemelen maç tek farklı Doxa galibiyeti ile biter ,oran arrtırmak için HX denenebilir. (oran 3,60) .

En garanti yol 1-0 Açık (2,30-3,00)

Günün maçı , DOXA DRAMAS - KERKYRA MS 1 2,30

Ayrıca H1 oranı 6,5 ,oran için denenebilir ama 2 fark çok zor , muhtemelen maç tek farklı Doxa galibiyeti ile biter ,oran arrtırmak için HX denenebilir. (oran 3,60) .

En garanti yol 1-0 Açık (2,30-3,00)

Doxa Dramas nasil cikmisti 1. Lige? Sike yüzünden düsenler vardi heralde, adamlar öyle cikmisti heralde? Oyunculari 1. Lige yetersiz ama. 2. Ligde bile Cikmaya oynamiyordu galiba.

Ancak 2-3 Mac eksik olmasina ragmen suan iyi tutunuyorlar galiba.

Evinde mecbur alacak gibi, üstündeki Kerkyraya karsi. Onlarda deplasmanda hic kazanamamis. Ama cok berabere oynuyorlar deplasmanda.

Izledinmi ciplak gözle takimlari, yoksa Istatistikler üzerindemi Doxa Dramasa vermeye karar verdin.

Almanyada 2.70 vermis, oran cok cazip. Bende oynarim heralde.

Doxa Dramas nasil cikmisti 1. Lige? Sike yüzünden düsenler vardi heralde, adamlar öyle cikmisti heralde? Oyunculari 1. Lige yetersiz ama. 2. Ligde bile Cikmaya oynamiyordu galiba.

Ancak 2-3 Mac eksik olmasina ragmen suan iyi tutunuyorlar galiba.

Evinde mecbur alacak gibi, üstündeki Kerkyraya karsi. Onlarda deplasmanda hic kazanamamis. Ama cok berabere oynuyorlar deplasmanda.

Izledinmi ciplak gözle takimlari, yoksa Istatistikler üzerindemi Doxa Dramasa vermeye karar verdin.

Almanyada 2.70 vermis, oran cok cazip. Bende oynarim heralde.

Doxa'yı ligin ilk yarısı 4 maçta izledim , dirençli savaşan bir takım fakat gol atamıyorlardı (2.ligden çıktıklarında transfere vakitleri yoktu) , devre arasında 1-2 takviye ile gol atmaya da başladılar , 2. yarıda da 3 maçta izledim , özellikle Tripolis'i yendikleri maçta çok çok iyiydiler.

Kerkyra ligin en zayıf takımı , Doxa çok çok iyi bir takım olmasa da çok iyi mücadele ediyor ve deminde dediğim gibi ligin 2. yarısı ile birlikte gol atmaya da başladılar ,Doxa evinde kaybetmez , galibiyete yakın taraf.

Üst Alt