CAS, Trabzonspor'un İtirazını Reddetti | Galatasaray Avrupa Ligi'nde - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CAS, Trabzonspor'un İtirazını Reddetti | Galatasaray Avrupa Ligi'nde

çok güzel oldu ama forumda avrupaya gitmek istemeyenlerin olması üzücü tuttukları takımın kuruluş hedefini tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederim..(Galatasaraylı olmadığını düşündüğüm troller hariç)
Yav he he şova gerek yok sıkışmış fiksturde birde AL maclari hic bir ise yaramaz bu kadar borc varken ne kadrosu kurupta avrupada basarili olacaksin romantizm yapmaya gerek yok avrupada basari hayal zaten bu turu gecsek obur turda eleniriz umarim guruplar demek 6 mac demek seneyede ligi kaybederiz

Vayy simdi gordum. Ben cok sevindim ama genis kadro kurmaliyiz. 14 yabanci hakki da kullanilmali.
Gelenler
Kaleci
Kaan
Omar
Caner
6 numara
8 numara
10 numara
Emre K.
Yedek kanat
3. forvet ( para yoksa direk Jahovic'i alin, 300 400 bine oynar)
Bu durumda
Kaleci
Omar
Linnes
Marcao
Donk ( Veya XXX)
Saracchi
6 numara
8 numara
10 numara
Fegh
Falcao
Cagne
3. forvet
Yedek kanat
Yabancilar boyle olmali.

Yav he he şova gerek yok sıkışmış fiksturde birde AL maclari hic bir ise yaramaz bu kadar borc varken ne kadrosu kurupta avrupada basarili olacaksin romantizm yapmaya gerek yok avrupada basari hayal zaten bu turu gecsek obur turda eleniriz umarim guruplar demek 6 mac demek seneyede ligi kaybederiz
boş konuşuyosun bence avrupada olmak istemenin borçla ne alakası var süper ligde şampiyon olacak kadro kurup avrupada olmanın hiçbir zararı yok(şampiyonlar liginde rezil olup sadece katılım payı,yayın geliri hesabı yapan taraftara anlatmak zor tabi sırf prestij için bile ilerlemeliyiz)
sana romantizm gelebilir ama umarım eleniriz diyen birine pek anlatacak bişey yok aslında,ayrıca avrupa ligi neden küçümsenir bilmiyorum çünkü şampiyonlar ligi olsaydı kimse keşke gitmeseydik demeyecekti müzemizdeki en büyük kupanın organizasyonu küçümsemek bana tuhaf geliyor..
(tabiki şampiyonlar ligi olsun isterdim ama bu seneki performansımıza avrupa ligi bile iyi)

boş konuşuyosun bence avrupada olmak istemenin borçla ne alakası var süper ligde şampiyon olacak kadro kurup avrupada olmanın hiçbir zararı yok(şampiyonlar liginde rezil olup sadece katılım payı,yayın geliri hesabı yapan taraftara anlatmak zor tabi sırf prestij için bile ilerlemeliyiz)
sana romantizm gelebilir ama umarım eleniriz diyen birine pek anlatacak bişey yok aslında,ayrıca avrupa ligi neden küçümsenir bilmiyorum çünkü şampiyonlar ligi olsaydı kimse keşke gitmeseydik demeyecekti müzemizdeki en büyük kupanın organizasyonu küçümsemek bana tuhaf geliyor..
(tabiki şampiyonlar ligi olsun isterdim ama bu seneki performansımıza avrupa ligi bile iyi)
Sampiyonlar liginde sıfır bile ceksen dunya gelir var avrupa liginde ceyrek finalden sonra para gelmeye basliyor bizde oralari oynayacak kadro yok bosu bosuna mac yapip duracagiz zaten 21 takim

Birde cas’ın iptal edeceğini düşünenler vardı. Cas UEFA’nın kararını iptal eder mi hiç? MCity değil ya bu?

Üst Alt