Cassio Lincoln Palmeiras'ta !


LİNCOLN KÜRKÇÜ DÜKKANINA DÖNDÜ

Galatasaray'a gelmiş geçmiş en sahtekar futbolcuların liste başındaki YETENEKLİ ama FUTBOL AHLAKSIZI Brezilyalısı Lincoln , G.Saray da forma giyerken NEREDEYSE TÜM AVRUPA PEŞİNDEN KOŞUYORDU (!) G.Saray tarafından şutlanınca , arkasından koşan Avrupa takımları bir anda yok oldu.. DOLAŞTI.. DOLAŞTI.. olmadı.. SONUNDA ÜLKESİNE KÜRKÇÜ DÜKKANINA DÖNDÜ

Uzun süredir sahalardan uzak kalan sambacı, kendisine Avrupa'da takım bulamayınca Brezilya'nın Botafogo takımından gelen teklifi kabul etmek zorunda kaldı. Lincoln'ün, yeni takımının başkanı Mauricio Assumpçao, yıldız futbolcuyla yarın resmi sözleşme imzalayacaklarını duyurdu.

Ancak imza atılana kadar G.Saray için her zaman başbelası olmaya devam edecek..LİNCOLN KÜRKÇÜ DÜKKANINA DÖNDÜ Spor Haberleri | Spor iddaa canlı yayın Türkspor turkspor.net
 
Cevap: Lincoln kürkçü dükkanına döndüO futbol oynarken hayranlıkla izlerdim ama cehennemin dibine kadar yolu var.
 
Cevap: Lincoln kürkçü dükkanına döndüAmerikan filmlerinden bir replik;canın cehenneme seni pislik...

Bizden aldığın paraların hayrını görmessin İNŞ...
 
Cevap: Lincoln kürkçü dükkanına döndüBasarilar Cassio reis.. Onun gibi bir topcunun bu kadar sure takimsiz kalmasi futbol hanzolugudur bence.
 
Cevap: Lincoln kürkçü dükkanına döndüBizim için kurtulmaktan başka bir getirisi olacak mı bu transferin acaba?
 
Galatasaray Lincoln'den kurtuluyor!Galatasaray, başına bela olan Cassio Lincoln'den sonunda kurtuluyor. Uzun süredir sahalardan uzak kalan sambacı, kendisine Avrupa'da takım bulamayınca Brezilya'nın Botafogo takımından gelen teklifi kabul etmek zorunda kaldı.Galatasaray'ın FIFA'lık olduğu futbolcusu Cassio Lincoln'ün, Brezilya'nın Botafogo takımına transferi an meselesi. Tatilini geçirdiği ülkesinde Botafogo yöneticileriyle görüşen 31 yaşındaki futbolcu anlaşmaya vardı. Sorunlu yıldızdan kurtulmak için fırsat kollayan sarı-kırmızılıların ise, Brezilya kulübünden bonservis ücreti olarak 1,5 milyon euro istediği öğrenildi.Öte yandan Botafogo Kulüp Başkanı Mauricio Assumpçao da, Lincoln'ü mutlaka kadrolarına katmak istediklerini belirterek, yıldız futbolcuyla bugün resmi sözleşme imzalayacaklarını duyurdu.G.Saray Lincoln'den kurtuluyor! - Mynet SporHele şükür bela heriften kurtuluyoruz :005:
 
Cevap: G.Saray Lincoln'den kurtuluyor!Form tutsun, geri gelsin. Zaten bu haberler çıkar. Önce form tuttu sonra formayı. Elano gidecek , Linclon gelecek. Lincoln : Aziz Yıldırım benim babam vs.. haberleri gelir ardından.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt