Haber - Caulker: "Fenerbahçe, Galatasaray'dan sonra Türkiye'nin en büyük kulübü" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Caulker: "Fenerbahçe, Galatasaray'dan sonra Türkiye'nin en büyük kulübü"

1682620155571.png

Steven Caulker:

"Türkiye'de son 6 ayda Pirlo ile çalıştım. Andrea Pirlo'nun, benim için 'o kişi' olacağını düşünmüştüm. Onunla beraber çalışmak için çok heyecanlanıyordum. Antrenmandan sonra, takımdaki İtalyanlarla beraber oturup sigara içiyordu."

"Liderin, antrenörün orada takım arkadaşlarınla beraber sigara içerken onları ciddiye almak çok zor oluyordu. Sen her şeyinle odaklanmışken, bu adamlar orada oturuyor ve sigara içiyorlar. Bizim İngiltere'de düşündüğümüz kadar büyük bir şey değil demek ki."

"Türkiye'deki ilk deneyimimi hatırlıyorum. Bizim oyuncular, maç arasında sigara yakıyorlardı. Ben de 'Nasıl yani?' olmuştum. Bütün duş alanı, bir sigara dumanı ile kaplıydı. İngiltere'den oraya geldiğim için tam anlamıyla bir kültür şoku olmuştu."

"Sergen Yalçın, Türk futbol efsanesi. Sigara ve alkol içer, kumar oynar. Otelde karşıma oturdu ve sigara dumanını yüzüme üfledi. Antalyaspor’a gittiğimi zannediyordum meğer Alanyaspor’muş."

"Türkiye'de en çok gitmek istediğim takım Galatasaray'dı. Ancak onlar hariç bütün büyükler beni istiyordu. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'ne gidiyordu ama ben Fenerbahçe'ye gitmek istedim çünkü Fenerbahçe, Galatasaray'dan sonra Türkiye'nin en büyük kulübüydü."

(Mantra)

Sigara içmediği için mi o kadar hantalmış kendisi acaba?!..Bunları söylemiş olabileceğine pek ihtimal vermiyorum doğrusu...

Steve Caulker: "Sergen Yalçın, Türk futbol efsanesi. Sigara ve alkol içer, kumar oynar. Otelde karşıma oturdu ve sigara dumanını yüzüme üfledi. Antalyaspor’a gittiğimi zannediyordum meğer Alanyaspor’muş."

[Under The Cosh YouTube]

Üst Alt