Cavanda Kamptan Kovuldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cavanda Kamptan Kovuldu!

Sağlam komisyon döndü transferinde tıpkı diğer anadoludan alınan topçular gibi ya Nazif ya başkaları sağlam cukkaladı geçen yıl parayı, şimdide yabancı komisyoncusu var sanırım ve büyük para kaldırıyor

As kardesim, idare ederiz sen napiyorsun nasilsin? Is yeri ile sorun bitti, komsu ile basladi ne yazik ki..

Baskan konuyu yarin acacagim disaridaydim su an :D Gecen Hafta Komsu balkonuma sandalye firlatti, onu anlatirim
Abi balkona izmarit atan komşu duydum, balkondan bütün pisliği aşağıya sirkeleyen komşu da duydum ama Sandalye atan komşu, komşuluk da yeni bir çağ başlatmış resmen.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

terbiyesizlik yapmayalim bu adam en basinda bir INSAN gectim futbolunu teknigini, yalvararak bize gelmedi bu adi yönetim bu adami getirdi
bu sekil muamele edilemez!

Kim olursa olsun, bu takimda hocanin otoritesini sarsan herkesin akibeti bellidir. Itaat etmeyen herkes bertaraf olacaktir.

Simdi yeni bir senji lazim sag beke.

Karakteri sorunlu, ve sorun devam ettigine göre Igor Tudor kendisine karsi da tavizsizligini gösterdi.
Resmen şaibeli bir transfer.

Dandik futbolcunun tekine eski takımında kadro dışı kalmışken ve istenmiyorken para verip almak ve sonra aynı nedenden bizim de kadro dışı bırakmamız muhteşem bir olay.

sent via GSC

Üst Alt