Cavcav: "Tek ses, tek yürek"


Türkiye Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği arasında yapılan toplantının ardından basına açıklama yapan Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, birlik mesajı verdi..İlhan Cavcav'ın açıklamalarından Ajansspor.com,'un derledikleri şöyle:

"TFF'nin davetiyle, TFF ile Kulüpler Birliği toplantısını yaptık. Ana konu 8 günüdür kamuoyunda olan gelişmelerdir. Konuyu TFF Başkanı ve yöneticileriyle paylaştık. Tüm kulüp başkanları ve yöneticiler görüşlerini bildirdi. Futbolun marka değeri olan Spor Toto Süper Ligi'ni oluşturan kulüpler olarak tek ses, tek yürek durumundayız. Tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde en ufak bir çatlak ses olmamakta. Herkes ortak mutabakat ve yüzde 100 birlik içerisindedir. Son kararı TFF verecektir. Bazı basın yayın organlarının bazı kulüplere yaptığı yargısız infazı kabul etmemiz kmümkün değildir. TFF gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Bu açıklamayı 18 kulübümüz adına yapmaktayım. Türk futbolu adına iyi günlerin geçmesini diliyorum" dedi.
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Ilhan Cavcav: "Bundan sonra karari TFF verecektir. En yasli uye olmam sebebiyle Kulupler Birligi aciklamasini ben yapiyorum"Ilhan Cavcav: "Bazi basin organlarinin yargsizi infazini kabul etmek mumkun degildir."Ilhan Cavcav: "STSL Ligi takimlari olarak tek ses tek yurek olarak ortak mutabakata varmis bulunmaktayiz
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Belli ki kulüpler birliğini kafalamışlar. Yönetimimizin bu tezgaha gelmemesi için tepkimizi göstermeliyiz! Mail veya twitter yoluyla tepkimizi iletmeliyiz!
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"En kötüsünü hakediyoruz insanlar eşşek olursa Fener gibi üstüne binen çok olur.Resmen rezillik,yalakalık,...Yazıklar olsun hepsine.Bu adamların umrunda değil Türk futbolunun temiz olması , ileriye gitmesi.Adamlar aldıkları paraya bakıyorlar teşvikten,şikeden,transferden gelecek paraya bakıyorlar Fener olmazsa bu kirli parada olmaz.Yıllardır Türk futbolunun kanını eme eme şiştiler iyice.Aziz Yıldırım gibilerinden önce böyle parazitleri temizlemek lazmmış.Bunlar temizlenince Aziz gibiler zaten yok olurdu.
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Sen nasıl "yargısız infaz" dersin hiç mi utanmanız yok sizin? 3 fenerli ve 1 sivaslı yönetici yargı kararına göre tutuklandı.

Çıkarın şu at gözlüğünüzü artık.
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Para için Fenerbahçe'nin yaptıklarına göz yumacak kulupler birliği, Federasyon ve LİG TV Fenerbahçe'yi düşürmemek için 40 takla atıyor .İlhan Cavcav'ında nasıl bi insan olduğnu biliyoruz zaten.Çok midem bulandı bu işten.Eğer Fenerbahçeyi el birliğiyle düşürmezseniz diyecek çok lafım var fakat burda söylenmez.
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Bizim kulup yoneticileri Fener'in ligde kalmasina destek olacaksa gozumde onlar da sikeci damgasi yiyecek malesef. Gerekeni yapmalisiniz yonetim olarak, taraftarin gozunden simdiden dusmeyin.
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"edit ya.para için altına yatıyolar fenerin!!! nerde ulan adalet nerde hani şikenin cezası?? yeter ulllaaannnnnn
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Cavcav: "18 takım olarak mutabıkız; aramızda tek bir çatlak ses yok; basının yaptığı yargısız infazı kabul edemeyiz. Son kararı TFF verecektir."TTF'ye mesaj verildi.
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"İşiniz gücünüz PARA olmuş tüccarlar sizi. Futbol adamıyız diye geçinirsiniz bir de.

Olan şu ülkede ekmek parasından kısıp, harçlığından kısıp adil futbol izlemek isteyenlere oluyor sizin gibiler yüzünden.

İlahi adalet size de tecelli etsin Allah'tan dileğim..
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Cavcav: "18 takım olarak mutabıkız; aramızda tek bir çatlak ses yok; basının yaptığı yargısız infazı kabul edemeyiz. Son kararı TFF verecektir."TTF'ye mesaj verildi.

18 kulup mutabik ise icinde Fener de vardir, Galatasaray da vardir. Fener'in gorusu belli. Demek Galatasaray onlarla ayni goruste. En ufak bir sey yapmazlarsa yaziklar olsun diyecegim. Ve simdiden sloganim belli olacak: "Istifa"
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Cavcav paraya doymamış.Ama unutmasın öldüğün zaman yanında, 20 gram pamuk ve kefen ile gidiyorsun.
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"hacılar ; kulüpler birliği "fenerbahce kesin olarak düşsün" mü desin ne desin anlayamıyorum sizleri ?fb zaten düşecek , kaba etleri yiyorsa düşürmesinler , başkanları , asbaşkanları , 2. başkanları şikeden tutuklu ! arkada uefa , fifa bekliyor , nereye düşmüyor fb ?bu açıklamadaki maksat "biz fb'nin yanında durduk , bakın" diyebilmek .bu açıklamadan çıkarılması gereken 2 anlam var ;1-"bakın bizler kulüpler birliği olarak gereken desteği fb'ye verdik , yarın öbür gün bizim de başımıza böyle bir olay gelirse , herkes tek yumruk olsun haa"2-"ama yine de son kararı tff verecek , ona göre fb düşerse bize patlamayın sonra"
 
Cevap: Cavcav: "Tek ses, tek yürek"Hakimler ve savcılar sizin gibi şerefsiz değil en azından.Gereği neyse o yapılacaktır,ne kadar çırpınsanızda.
 
Üst Alt