Çaykur Rizespor, Galatasaray Maçının Tekrarı İçin TFF'ye Başvurdu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çaykur Rizespor, Galatasaray Maçının Tekrarı İçin TFF'ye Başvurdu!

Nasıl ki Galatasaray, Akhisar Süper Kupa maçıyla başlayan süreçte Yeni Malatya, Fenerbahçe, Konyaspor, Beşiktaş, Rize ve Kadıköy'deki Fenerbahçe maçlarında video hakemlere rağmen hakem mağduru olduysa aynı şekilde Trabzon, Kayseri, kısmen Beşiktaş ve en çok da Rize maçında video hakemlere rağmen hakem desteğiyle maç kazanmıştır. Ne yazık ki Serkan Çınar ve Var hakemleri Galatasaray' ın olası şampiyonluğuna gölge düşürmüştür. 3 tane çok büyük hakem yanlışı olan bir maç için rakip takım isyan etmekte haklıdır nasıl ki Galatasaray'ın yukarıda saydığım maçlarda isyan etmekte haklı olduğu gibi. Video hakem uygulamasına rağmen bu kadar hata yapılması rezalettir. Yanlışa yanlış demeyi bilmek erdemdir..

Niye hakem destegi diyorsunuz? Onlarin lehine olunca hakem hatasi, bizim lehimize olunca hakem destegi mi?

Fatih Terim, Konya maçında berabere kalıp bizden 1 puan aldıktan sonra adeta düğün bayram yaparak eğlenen Konyalıları gördükten sonra, bizden puan almanın mutluluk verdiğini görmek de hoş açıkçası diye bir açıklama yapmıştı. Rizeliler bu eğlenceden mahrum kaldıkları için kuduruyorlar şimdi desenize.

Büyük bir ihtimalle onlardan akıl alıyor zaten, bunlar tek başına bu işlere girişecek cesaret ve akılda tipler değiller, ben de hiç sevmem Rizespor'u, amatöre kadar yolları var , Okan ayrılırsa zaten seneye düşerler muht.
bundan sonra multi supporter olacam gibi

şuan sadece bizim maçları izliyorum bazende skor olarak gerideyse rakiplerinkini. onun dışında diğer oynanan maçlar umrumda olmuyor kim yenmiş kim yenilmiş. seneye böyle olmayacak.

denizli-rize maçında ne kadar cimbomluysak o kadar denizlisporlu olacaz. her maçta bi takımın tarafında bulunacam. rize gvtının her maçını takip ederim seneye

bizde emre akbabaya karşı kasten adam öldürme teşevvüş ile cumhuriyet baş savcılığına dilekçemizi verelim. kabul görülmezse temyize gider ortalığı karıştırrız.

bu işlerden pek anlamam ama amaç rizeye hukuksal yollar ile korku salmak.
Deme ya 5 milyon Euro'luk transferimizi yıllık 1 milyon euro kazanan oyuncumuzu heba ettiler. Parasını tazminatıyla almalıyız Rize'den.

bundan sonra multi supporter olacam gibi

şuan sadece bizim maçları izliyorum bazende skor olarak gerideyse rakiplerinkini. onun dışında diğer oynanan maçlar umrumda olmuyor kim yenmiş kim yenilmiş. seneye böyle olmayacak.

denizli-rize maçında ne kadar cimbomluysak o kadar denizlisporlu olacaz. her maçta bi takımın tarafında bulunacam. rize gvtının her maçını takip ederim seneye
Ben Konya'yı da ekliyorum Rize'nin yanına hatta Malatya da bu 3 takım küme düşmeden Türk Futbolu gün yüzü görmez.

Kural hatası dedikleri yer skor 2-1 giderken Emre Akbaba'ya yapılan hareket kırmızı kart değilmiş.Vicdanına göre kırmızı kart verdiği için falan..

Kural hatası dedikleri yer skor 2-1 giderken Emre Akbaba'ya yapılan hareket kırmızı kart değilmiş.Vicdanına göre kırmızı kart verdiği için falan..
Ne saçmalıyor abi millet? Emre'nin pozisyonunda maç 1-1, hakem neyine göre verirse versin isterse şike olsun kırmızı kart vermesinin kural hatası mı olur hakem görüşüdür bu en fazla onu iyi veya kötü hakem yapar veya niyeti bozuk ise ispatlanırsa suçlu olur bu yani ortada hata filan yok.

Ne saçmalıyor abi millet? Emre'nin pozisyonunda maç 1-1, hakem neyine göre verirse versin isterse şike olsun kırmızı kart vermesinin kural hatası mı olur hakem görüşüdür bu en fazla onu iyi veya kötü hakem yapar veya niyeti bozuk ise ispatlanırsa suçlu olur bu yani ortada hata filan yok.
Tweetin altında böyle yazanlar var.Emre'nin sakatlanmasından sonra adam gibi sevinemedim kazandığımıza.Adamlar bi geçmiş olsun bile demeden ordan devam edilmesini istiyolar..

Üst Alt