Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadromuz Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadromuz Belli Oldu

Ali Koç iyi beslemiştir şimdi bunları bize karşı yine kemik kırmak için sahaya çıkacaklar ve sertlikle çok rahat sindirirler bizim takımı, çok bir beklentim yok açıkçası umarım yanılırım.

Terim hocam allahin askina ogulcan denen zerzavat ile Diagne denen kazigi oynatma yerine forvetr donku koy agzimi acmam emre akbaba dan akturkoglundan forvet yap takim kayseri macinda 9 kisi oynadi ogulcan her topu olumsuz kullandi pas oyununu bozdu diagne icin zaten birsey demiyorum bu iki adam oynamasin kazanma sansimiz var oynarsa en az 3 0 yeniliriz

Terim hocam allahin askina ogulcan denen zerzavat ile Diagne denen kazigi oynatma yerine forvetr donku koy agzimi acmam emre akbaba dan akturkoglundan forvet yap takim kayseri macinda 9 kisi oynadi ogulcan her topu olumsuz kullandi pas oyununu bozdu diagne icin zaten birsey demiyorum bu iki adam oynamasin kazanma sansimiz var oynarsa en az 3 0 yeniliriz
kayseri macinin en iyi 2-3 isminden biri ogulcandi bizim ekipte. tek forvet oynasa bile falcaodan ve diagneden daha iyi oynar ileride, hemen her hava topunda etkiliydi alamasa da bozdu, ilk baslarda surekli sagdan dikine top denedi 2-3 kez yapamayinca daha da denemedi, bu tur heriflerden her topu catala asmasini falan bekliyosaniz bilemem sonucta metin oktay akbabanin neleri kacirdigini gorduk

kayseri macinin en iyi 2-3 isminden biri ogulcandi bizim ekipte. tek forvet oynasa bile falcaodan ve diagneden daha iyi oynar ileride, hemen her hava topunda etkiliydi alamasa da bozdu, ilk baslarda surekli sagdan dikine top denedi 2-3 kez yapamayinca daha da denemedi, bu tur heriflerden her topu catala asmasini falan bekliyosaniz bilemem sonucta metin oktay akbabanin neleri kacirdigini gorduk

Hoşgeldin yiğido, lütfen küfür etme.

Neresi iyiydi la. Herifin verdigi paslardan tahta sesi geliyordu vallahi :)

Maricon falcao devre arasi dehtirip gitmez ise ,ft istifasini verene kadar mac falan bakmam ,sonra forumdan banlaniyoruz

Bu maçın kilit ismi Emre Akbabadır.

Sözde cimbomun çocuğu kendini affettirmeli bize bu maçı alarak.

sent via GSC

fizik olarak selcukun bitik halinden daha bitik
mehmet ekici icin derdim fizik olarak selcuk gibi ama bu daha beter :D sag salim dönsün rizeden yeterli bence
Gol atacak adam yok takımda.

Hoş bu da atamıyor. Son maç Donk'un pasında özgüveni olsa ilk kontrolden sonra direkt çakardı ama bi daha düzelteyim derken açısı daraldı. Muhtemelen Belhanda bile atardı o pozisyonda.

sent via GSC

Üst Alt