Çaykur Rizespor'dan Açıklama: "Oğulcan, cepheyi terk edip kaçmıştır!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çaykur Rizespor'dan Açıklama: "Oğulcan, cepheyi terk edip kaçmıştır!"

cepheyi değil beceriksiz ve iş bilmez yönetimi, ortamın leşliğini görüp kaçmıştır. Adam olsaydın da futbolcunun hakkında vereydin de kaçmasaydı!!!

böyle kalitesiz topcular bizim üzerimizden niye reklam yapiyor? bir forma giyip galatasaray armasini öpmedigi kaldi. onu da yaparsa artik ogulcan sanki cok yetenekli klas bir topcuymus gibi haberler yapilip zorla transfer edilecek. rize ile gizli anlasma bile yapmis olabilir, yagli kontrat verirlerse 100-200 bin euro size atarim diye. olmaz demeyin.

OBJEKTİF ol, aynı durum bizde olsa ne diyecektin mesela?
ayrıca rizeliyim baskanı da sevmiyorum durumu degerlendiriyorum
Hasanin takimina objektif olamam o pez.ler 2 senedir sakatlamadigi adamimizi burakmadilar iyi olur onlara Adam olsalardi adamla.anlasip sozlesmeyi uzatsalardi sirf bize gelmesin diye sozlesmesini uzattilar feneri gidicem baskanim deseydi ozel araciyla Istanbula getirirdi Adami boyle bi takima nasil.objektif olayim

Hasanin takimina objektif olamam o pez.ler 2 senedir sakatlamadigi adamimizi burakmadilar iyi olur onlara Adam olsalardi adamla.anlasip sozlesmeyi uzatsalardi sirf bize gelmesin diye sozlesmesini uzattilar feneri gidicem baskanim deseydi ozel araciyla Istanbula getirirdi Adami boyle bi takima nasil.objektif olayim
fenere de kitlemeye çalışırdı, sakatlık muhabbetine katılmıyorum ne emre ne muslera kasti sakatlanmadı rakip tarafından

Üst Alt