Cédric Carrasso: "Gomis beni iyi ki ikna etmiş"


Türkiye’de katıldığı ilk maçın görüntülerini cep telefonundan L’Equipe gazetecisine gösteren Galatasaray’ın Fransız kalecisi Cedric Carrasso, “Bu benim ilk maçımdı, nasıllar (seyirciler) ama, insanın tüyleri diken diken oluyor, bu muhteşem bir şey” dedi.

manset-fotografi-37.jpg


Bordeaux kulübü ile kontratı bitmek üzere ilken gideceği müstakbel kulüp için “Her yer olur Türkiye olmaz” açıklamasını yaptıktan sonra Galatasaray’a transfer olan Carrasso, “Bu ülke hakkında çok yanlış bilgilere ve öngörülere sahiptim, buraya gelmem için beni Gomis ikna etti ve çok da iyi etti, bu kulüp bir dev (Galatasaray). Türkiye Futbol için yaşıyor, çok harika bir tecrübe yaşıyorum, İstanbul eşsiz, burada insan kendini dünyanın merkezinde hissediyor, hayatımı çok iyi kazanıyorum, kazancım Bordeaux’da ki kazancım ile aynı, ama Türkiye’ye sadece para için geldiysen, Türkiye’nin senden istediği performans karşısında her şeyi kaybedersin” şeklinde konuştu.


 
Bu adamın varlığı bile şampiyonluk yolu için rahatlık sağlıyor,yedek kaleci diyip geçmemek lazım her şeyi düşünmek gerekiyor şampiyonluk için
 
Üst Alt