Celil Yüksel Kayserispor'da İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Celil Yüksel Kayserispor'da İddiası

KS ile pilot takım anlaşması mı yaptık nedir?:unsure:

Hikmet Hocanın varlığını olumlu buluyorum; isabetli transferlerle takım iyi duruma gelir, bizim elemanlar da yeterince şans bulurlarsa, ne olup olmayacakları görülür...

Onlardan alınacaksa da az kar vererek Mensah düşünülebilir. Deniz' i tercih etmem, başka da kayda değer oyuncuları yok zaten...

Hayırlı olsun...

Umarım aşama gösterir ama benim de beklentim pek yüksek değil doğrusu. Böyle kısa boylu futbolcular olağanüstü denge ve çabukluğa sahip değillerse üst düzeyde tutunmaları zordur. 4-5 ay sonra 22 yaşını tamamlayıp 23 ten gün almaya başlayacak ve izleyebildiğim maçlarda bir kıvılcım göremedim maalesef; yanılmış olmayı çok isterim...

1.65 boyunda ön libero olmaz. O fizikle illa ön libero olacaksan ya Suat Kaya gibi müthiş kesici, deli pasör olacaksın ya da biraz top sürmeyip öğrenip Okan Buruk gibi 8 numaraya evrileceksin. Pasörlük olarak sıkıntılı olsa da Türkiye Kupası'nda izlediğim Celil'i fiziğine oranla oldukça enerjik bulmuştum ben. Şutu var mı yok mu hiç bilmiyorum ama saha içindeki hevesini koruyabilirse iyi bir kesiciye dönüşebilir. Böyle oyunculardan kolay vazgeçilmemesinden yanayım, bu çocuğun A takımla çıkıp oynayacağı Türkiye Kupası maçları, yiyeceği bir sezonluk A klas deplasman Kayseri'nin yabancılarının arkasından bütün sezon forma beklemesinden daha iyidir. 1 sene daha izleriz, halen umut vermiyorsa ona göre yeni bir yola girilir zaten.

1.65 boyunda ön libero olmaz. O fizikle illa ön libero olacaksan ya Suat Kaya gibi müthiş kesici, deli pasör olacaksın ya da biraz top sürmeyip öğrenip Okan Buruk gibi 8 numaraya evrileceksin. Pasörlük olarak sıkıntılı olsa da Türkiye Kupası'nda izlediğim Celil'i fiziğine oranla oldukça enerjik bulmuştum ben. Şutu var mı yok mu hiç bilmiyorum ama saha içindeki hevesini koruyabilirse iyi bir kesiciye dönüşebilir. Böyle oyunculardan kolay vazgeçilmemesinden yanayım, bu çocuğun A takımla çıkıp oynayacağı Türkiye Kupası maçları, yiyeceği bir sezonluk A klas deplasman Kayseri'nin yabancılarının arkasından bütün sezon forma beklemesinden daha iyidir. 1 sene daha izleriz, halen umut vermiyorsa ona göre yeni bir yola girilir zaten.
Aşağıdakilerden hangisi paragrafta verilmek istenen düşünceyi bozmaktadır,

a) 1.65 boyunda ön libero olmaz.
b) Diğer

Aşağıdakilerden hangisi paragrafta verilmek istenen düşünceyi bozmaktadır,

a) 1.65 boyunda ön libero olmaz.
b) Diğer

1.65 boyunda ön libero olmaz abi. Ya dediğim gibi Suat Kaya gibi Türk spor tarihine geçen meziyetlerin olacak, ki ona sahip olamayacağı aşikar ya da 8 numaraya evrilip oyununa yeni yönler ekleyeceksin. Ceza sahasına koşu, uzaktan şut veya topla dripling gibi. Ben Celil'in bunları yapabilecek potansiyelde olduğunu düşünüyorum ama her şeyden önce kendini 8 numara oynamasa inandırması lazım. Yoksa Süper Lig seviyesinde ekmek yemesi çok zor olur.

Celil'den topcu olacak olsa en azindan ümit milli takimlarinda falan oynardi. Oradaki hocalar bile almamis. Muhtemelen 2.lig kirmizi/beyaz veya ptt 1.ligde alt siralara oynayacak birine gider.

Üst Alt