Cem Uzan Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Uzan Başlığı

ulan adam jardeli getirdi be telsim forma reklamı adı altında

herif hasta gsli 50 tane ünal aysal eder

ya sedat doğan başkan ya cem reyis kulübü avcunun içine almalı

Bi adamdaki duruşa tarza bak bir de bizim Dursun'daki :D

7f2cbad8106be135431aea0784ab865a_k.jpg

55535d1ca9aa2f5b5d62fecb.jpg

Bu adam desteklediği başkan adayı seçilmedi diye zamanında Telsim sponsorluğunu geri çekmiş gibi bir haber okudum. Eğer gerçekten doğruysa bunu başkan falan yapmazlar. Hadi yaptılar diyelim ve adam para akışı sağladı kulübe ama yine de iyi gitmedi, istifaya davet edemezsiniz. Ola ki istifaya davet edildi ve kabul etti, verdiği paraları alır giderken herhal.

Bu adam desteklediği başkan adayı seçilmedi diye zamanında Telsim sponsorluğunu geri çekmiş gibi bir haber okudum. Eğer gerçekten doğruysa bunu başkan falan yapmazlar. Hadi yaptılar diyelim ve adam para akışı sağladı kulübe ama yine de iyi gitmedi, istifaya davet edemezsiniz. Ola ki istifaya davet edildi ve kabul etti, verdiği paraları alır giderken herhal.

bi kaç sayfa geride yazmıstım kaybetti diye sadece desteğini çekmedi aynı zamanda kazanan başkanın evine ve kulübe haciz yolladı. liseliler bunu unutmaz o koltuğuda yedirmez.
başka bir seçim sistemi olsa tamam bir şansı vardır dersin ama şu halde "0".
adnan polat gibi kötü günlerde hiç olmayacak bir yardım kampanyası ile ortaya çıkar. liselierde geçiş dönemi diye daha sonra kafasını koparmak şartı ile buna belki bir şans verir ama o bile zor.

lan hırsız değil dediğiniz adamlar 2 oteli var diye yada ünide hoca diye kulübün başına geçtiler

bu gibi adamlar yüzünden 900 trilyon borç yaptı gs

ver bu adama kulübü 900 trilyon karşılığı

vakıfın borcunu sıfırla kapat

özel bi spor kulübü olarak işletsin herif

kendi şirketi olduğu için 1 tane yanlış adım atmaz takım şaha kalkar

bu ülkenin başına ne geldiyse adam gözüküp hırsızlık yapanlardan geldi

cem uzandan zarar gelmez kulüp kendinin olursa

versin 900 alsın

konuyla ilgisiz de bu adamın seçim propogandaları sırasında çok hoşuma giden bir sözü vardı. :D

dokunulmazlık nedir? sen milletin vekilisin, adın üstünde, milletin dokunulmazlığı mı var da senin olsun?

bu kirli düzende temiz kalması imkansız bir ton haltta yemiş olabilir gram umrumda değil avrupa lobisi vizyonu ve parasıyla efsane bir takım kurması muhtemel x bir firmaya para yollar sponsor olmasını bile ister her türlü maddi kaynağı yaratır dinsizin hakkından imansız gelir hesabı gelsin :D

Üst Alt