Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor!

Defne Samyeli de 10 sene önce eski eşi Eren Talu'yu aldatmış.
Lütfen yeni öğrenmiş olmayın üstat adam bizim arenayı yapmaya çalışırken iflas etti babası öldü henüz evliyken adamı katardan arayıp boynuzladığı adamın sesini hoporlöre vermiş bir terbiyesizdir kendisi.

Galatasaray Kin'dir!!! Bir galatasaraylıya ki bir bakıma özhan canaydın yüzünden iflas ettiler bu yapılanı unutmayız biz !!! Üstelik defne denen tipitip kanser olunca eren talu ona sahip çıkmıştı.

İşte böyle ey GSC Ahalisi yeni nesil türk kadınına güvenmeyin güçlüyseniz iyiler güçsüzseniz ahlaksızlar ilk onlar terk eder gemiyi yani fareler ;)

Eren Talu en son aşçı olmuş dünya mutfaklarından seçkiler sunuyordu... Görecek olanlarda şüphesiz ibret vardır...

Bir insan çıkarı olmadan başka bir insanı sevebilir mi ya da sever mi ?
Elbette ortak değeri olan insanlar mayaları sağlamsa herhangi bir çıkar olmadan birbirini sever tabii ki ben aşk dedin diye öyle dedim. Ebeveyn-evlat sevgisinde çıkar mı var? Ya da cephede harb eden iki adam arasında? Ya da eskilerin tabiriyle araya tuz giren ekmek yiyen birlikte para kazanan, birlikte acı ve cefa çekip ahde vefa gösteren???

Çok var. Aşk da varmış ki o türküler çığrılmış ben son 30 sene için filan dedim. Türk kadını sadece dünyanın en ahlaklı kadınından en hafif meşrepine doğru koşar adımlarla gidiyor bunu da sır zannediyor mallar :)

Orda haklisin ustad, ozaman en iyisi menemen.
Nasılsa yersiz yurtsuz ha ;) Valla en güzeli aslında humustur sıcak sıcak zeytinyağı gezdirip birecik biberi turşusu ve ılık zeytinyağı gezdireceksin yanında tırnaklı pide parçaları...

Çatal bıçak yok... Ana yemek yok böyle tavada yiyorsun dünyanın en iyi humusu reyhaniyede yenir siz Reyhanlı Saldırısından duymuşsunuzdur. Bir de çiğ yeşil sivri biber getiriyorler avuç avuç ortaya adam avucundan tuz döküyor masaya banıp banıp yiyorsun.

2 çeşit içecek var; acılı şalgam ve su... Başka bir servis bizi bozar... Başka bir yemek bizi bozar... Humus böyle yenir...

Üst Alt