Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor!

Kaliteden biz de anlıyoruz sayın adminim eğerbişin sırrı buysa :ubulut:

Bak bir başka örnekte ben vereyim, şu aşağıdaki resimdekiler birlikteymiş. Allah mesut etsin.

Ekli dosyayı görüntüle 71634

Ama şimdi bu adam zengin olmasa bu kaliteli kız ile birlikte olma ihtimali var mı?

Malesef dünyada çok yalan dolan var. Bu adamlar kendilerine bu kızın benle ne işi var diye sormadan faydalanmaya dalıyorlar. Alan memnun, veren memnun, herkes üç maymunu oynuyor. Davul bile dengi dengine atasözü bu devir için hükümsüz.
Isimleri alabilir miyim

Abi neden öyle diyorsunuz? Sanki kadın, hilkat garibesiyle birlikte. Kendinden yaşça büyük olabilir ama kadınlar, erkekler gibi sadece dış görünüşe odaklanmıyorlar. Cem Yılmaz yakışıklı değil ama zeki, kültürlü, komik, işinde başarılı.

Daha iyi seçenekler vardır. Cem son yıllarda antipatik oldu biraz eskisi gibi komik de değil artık. Kız kendi kendine yazik ediyor

Komedi olarak bakarsak Gora fena degildi. Arog ve Yahsi Bati ilk 10 dakika filan komikti. En sevdigim filmi Hokkabaz. Fakat bu adami takdir ediyorum. Adam film cekince herkese kazandiriyor. Kostumler, dekorlar filan cok para harciyor. Mesela Ivedik filmleri 50 milyon kazandiriyorsa belki 1 milyon masrafi vardir ama Cem Yilmaz'in sanki 10 milyon filan masrafi vardir ( oyuncu giderleri haric)
Bunlari yazdim ama sektor hakkinda hicbir bilgim yok. Belki ikisi de esittir ama ne bileyim mesela Gora Arog Yahsi Bati filan bayagi masrafli gibi duruyor

Dünden beri bu konuda ne konuşuluyor!
Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Atina’da böyle görüntülendi.
İkilinin Yunanistan’ın başkenti Atina sokaklarında gezerken görüntülendikleri bir kare sosyal medyada paylaşıldı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, aşk sorularına her seferinde kaçamak cevaplar vermiş, iddiaları yalanlamamışlardı. Cem Yılmaz, geçen hafta da Serenay Sarıkaya’nın başrolünde oynadığı “Alice” müzikalinin 50. oyun kutlamasına katılmıştı.

Ünlü şovmen, geçtiğimiz günlerde katıldığı ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programında ise ‘Hiç kimseyi stalk’luyor musun?’ sorusuna “Diyelim ki ben ‘Serenay Sarıkaya ne yapmış?’ diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona... O stalk mu oluyor?” yanıtını vermişti.

Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Atina’da böyle görüntülendi.
İkilinin Yunanistan’ın başkenti Atina sokaklarında gezerken görüntülendikleri bir kare sosyal medyada paylaşıldı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, aşk sorularına her seferinde kaçamak cevaplar vermiş, iddiaları yalanlamamışlardı. Cem Yılmaz, geçen hafta da Serenay Sarıkaya’nın başrolünde oynadığı “Alice” müzikalinin 50. oyun kutlamasına katılmıştı.

Ünlü şovmen, geçtiğimiz günlerde katıldığı ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programında ise ‘Hiç kimseyi stalk’luyor musun?’ sorusuna “Diyelim ki ben ‘Serenay Sarıkaya ne yapmış?’ diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona... O stalk mu oluyor?” yanıtını vermişti.

Allah muhabbetinizi arttırsın ne diyeyim ben bu mesajdan sonra artık

Takildigi kadinlar sadece fiziken degil
Kultur akıl vs acilardan da ortalama ustu
Gidip aptal ama güzel popcuyla takilmiyor mesela

ub.mesaji
Olabilir ama mevzu o değildi renkdaş. Demek istediğim bu resimdeki tipteki bir adama böyle bir kızın dönüp bakma ihtimali nedir normal şartlar altında? O çocukta Sabancı soyadı ve parası olmasa bu kızı rüyasında görebilir ancak. Ama bu durumu hiç sorgulamıyor zenginler. Cem Yılmaz hadi güldüren erkek ama birde fiziksel gerçekler var. Resimdeki tipin parası olmasa mahalleden ortalama bir kızı bile tavlaması zor.

Bu işler için her zaman tip ile tip matchleşir yorumunu yapmak çok tekdüze bakmak olur.
Para şöhret vs bunlar elbette ki etkili ancak cem yılmaz maskülin bir herif, ağzı çok mükemmel laf yapıyor ve bence kadınlara karşı oldukça tecrübeli.
Kısacası ben acayip bakmıyorum fıstık gibi kız ama yanında ortalama bir adam olan ilişkilere, kılıbık beta kerem bursinden sıkılması kuvvetle muhtemel serenayın

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt