cem yılmaz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cem yılmaz

türkiye'de aktif bir sanat yaşamına devam edip güldürüyü en başarılı şekilde yapan sanatçıdır. yeni oyunu hazırmış. ilk gösterisi mart ayında londra'da gerçekleşecekmiş. ayakta izlemek için satılan biletler de tükenmiş.

ayrıca bugün büyük bir lince maruz kalmış. mfö konserinde fotoğraflanan anların açıklamalarını da kendi sayfasından yayınlamış. adamı özellikle itibarsızlaştırmak çabasındalar. ama o iş o kadar kolay değil.

dünyanın her yerinde bu böyledir ama yaw basın bu tarz adamların veya kadınların yaşamadığı şeyleri yaşamış gibi gösterir tiraj kasar.
hoş ve etik değil ama adamlarda bundan para kazanıyor. bide böyle düşünmek lazım.
cem yılmaz fazla ciddiye alıyor konuyu. nerdeyse herseyi ti ye alan adam yaş aldıkça alıngan olmaya başladı.

ülkenin alanında 1 numarası. dolayısıyla vurmanın ses getireceğine inanılan bir kişi. karanlık biri olmadığı için de vurmak kolay. bu ülkede ne rezaletler yaşandı da basın bu kadar üstüne gitmedi şahsın. mesela 10-15 yıl önce Tatlıses'in böyle üstüne gidebilir miydin

ne oyunu lan
apollo su mcintyre'nin degisik degisik stand upculari davet edip 10 dk stand up yapip sonra defolup gittikleri ortam degil mi
abartma yav ne oyunu MK

Eskiden stand uplarda kendini tekrarladığı ya da fazla ezberden anlattığı söylenirdi (gerçi binlerce sahneye çıkıyor adam ne yapsın) ama ben özellikle Var mısın Yok musun'daki yarışmasından sonra bu adamın açık ara bir numara olduğunu gördüm. Kimse bunun gibi tespitler yapıp böyle hikaye anlatamıyor. Bana göre yeri dolmayacak nadir adamlardan.

Eskiden stand uplarda kendini tekrarladığı ya da fazla ezberden anlattığı söylenirdi (gerçi binlerce sahneye çıkıyor adam ne yapsın) ama ben özellikle Var mısın Yok musun'daki yarışmasından sonra bu adamın açık ara bir numara olduğunu gördüm. Kimse bunun gibi tespitler yapıp böyle hikaye anlatamıyor. Bana göre yeri dolmayacak nadir adamlardan.

adamın anlatışı, sunuşu harika. bunu zaten gösterilerinin birinde aslında söylemişti.

"burada yaptığım esprilere gülüyorsunuz eğleniyorsunuz. dışarıda bu oyunu izlemeyenlere bu şakaları yaptığınızda kimse size gülmüyor "bu mu komik" diye tepki veriyorlar ve şovumun kötü reklamını yapıyorsunuz" minvalinde şeyler söylemişti.

anlattığı şeyler de hepimizin yaşadığı şeyler. bunu mizahi bir dille yazıp, güzel bir sunumla yapınca cem yılmaz markası oluşuyor.

Üst Alt