Cemal Nalga Konusu | İdari ve Teknik kadro kovuldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemal Nalga Konusu | İdari ve Teknik kadro kovuldu

Cevap: Rezalet-Tufan görünümlü Cemal!

Başka adam mı yok Abi?Bu skandal da değil düpedüz rezillik.Derbi galibiyetlerini kutlamak ta haram oldu bize.Ayıp be!

yönetime camur atmak icin hazirda bekliyen ne cok kisi varmis

daha bir aciklama falan yapmadilar atlayin hemen

eger dogrusya tepkimizi koyariz

Yenilgiyi hazmedemeyen Fenerlilerin kışkırtmalarıyla verecekler bize cezayı.

Eğer doğruysa ki fotoğrafları gördüm. Cezası neyse verilsin. Ligden ihraç da olabilir, hükmen mağlup sayılma durumu da. Farketmez. Ahmet Dedehayır'dan da kurtuluruz belki böylece.

Dediğim gibi utanacak, sıkılacak durum yok. Hatayı kabul edip bekleyeceğiz. Hem resmi açıklamayı hem de verilecek cezayı.

kocaman bir rezalet.eski bakstbolcu bir abim galatasarayın küme düşürülmesi gerektigini söyledi

gerçekten rezalet ,gururumuz ,onurumuz iki paralık oldu.Basketbol şube sorumlusu ve teknik heyet istifa etmelidir.

Oynadığı maç bir hazırlık maçı olduğu için küme düşürme olmaz sanırım. Ama ciddi cezalar gelir ve buna kesinlikle itiraz edilmemeli.

Eger bu olay dogruysa diyecek birsey bulamiyorum. Ligden ihrac bile gelebilir. Bu durumun sorumlulari nasil hesap verecek merak ediyorum. Sorumlular kimse derhal Galatasaray camiasindan ihrac edilmeli ve federasyondan once cezalarini bizim vermemiz gerekir.

Lanet olsun! Iki uc kendini akilli sanan adam yuzunden koskoca Galatasaray camiasi lekelenecek.

Zaten uzun zamandır maç kazanamıyoduk fenere karşı,bir maç kazandık o da zehir oldu ya!Ayıptır ya!

Bu çakallık falan değil bu hileyi yapanlar kendilerini zeki sanıyorlarsa yazık çünkü bu düpe düz aptallık.

Ligten düşürülsek dert değil hem dedehayır gider hemde şu ülkerin sponsorluğundan kurtuluruz.

Biz boşuna mı o kadar emek harcadık ya?2 uzatma oynadık,kazandık boşa mı gitti herşey?İnanamıyorum.

Eğer böyle birşey yapılmışsa federayon da gitsin.Oyuncuyu takip etmeyip oynayabilir belgesi veren federayonun ne işi var?

Üst Alt