Cemal Nalga Konusu | İdari ve Teknik kadro kovuldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemal Nalga Konusu | İdari ve Teknik kadro kovuldu

Cevap: Rezalet-Tufan görünümlü Cemal!

Kural ihlali falan değil düpedüz salaklık bu , cezalı Keita yı Nonda nın formasıyla oynatmak gibi bişey , yapanın yaptıranın gözyumanun Allah belasını versin , sinirden klavyeyi parçalıycam . Birisi bana bunun yalan dolan komplo olduğunu söylesin.

Kural ihlali falan değil düpedüz salaklık bu , cezalı Keita yı Nonda nın formasıyla oynatmak gibi bişey , yapanın yaptıranın gözyumanun Allah belasını versin , sinirden klavyeyi parçalıycam . Birisi bana bunun yalan dolan komplo olduğunu söylesin.

Keşke söyleyebilsek renktaş Komplo demek isterdim ama ntvsporda videoyu gördükten sonra artık diyecek birşey gelmiyor içimden

bunu yapanlar yüzümüzü yere düşürdü sorumluluları istifa değil görkemli bi törenle görevden alınsın! ama anlamadığım bişey var basketbol takımımızı pek takip etmem ama cemal in cezası varmış anladığım kadarıyla tufan ın yerine maça çıkmış bu adam kendi cezasını doldurmamışki maçta büyük sansayonel olsun. tufan cemal in formasıyla maça çıksa büyük sansayonel olur. tabi benim anladığım kadarıyla bu saçma bi yorum yapmışta olabilirim

cemal-nalga.PNG

Bizim formanın önünde Cafe Crown benzeri bir şey yazmıyor muydu yahu?

Yanlış mı hatırlıyorum bilemiyorum. Veya gözlerimde problem yoksa bu formanın önünde reklam yok?

Yoksa neden yok? Eski mi bu maç? Bilemiyorum. Kafamı karıştırıyor şu resim. Reklamı görebilen varsa yanılıyorsun desin lütfen.

Eğer reklam yoksa neden yok?

İşin ucunda fener varsa o resim fotomontaj bile olabilir. Resmi bi açıklama yapılana kadar inanmam boyle bişey yapıldığına.

İşin ucunda fener varsa o resim fotomontaj bile olabilir. Resmi bi açıklama yapılana kadar inanmam boyle bişey yapıldığına.

Skyliners maçından resim Ludwigsburg maçından video var :( Herşey bir yana kendi formasıyla çıksa ve listede kendi adı olsa dersinki cezalı oyuncu oynatıldı , hazırlık maçıydı atlandı falan ama bu ne demek. Sen tufanın formasıyla ve onun adıyla maça çıkıyorsun ve cezanın çekildiği 5 maçlık listede bu 2 maçta yer alıyor. Çıldırcam yemin ediyorum. En adi fenerli bize böyle zarar veremez. Başkanın bunları sürüm sürüm süründürmesi gerekiyor:mad:

Ligden mi ihraç ediliyoruz,tüm puanlarımız mı siliniyor?Ne yapılırsa yapılsın itiraz etmemekle beraber basketbol şubesini ve Okan Koç'u görevden almalıyız.Tufan ve Cemal'le de yolları ayırmalıyız.

Bizim formanın önünde Cafe Crown benzeri bir şey yazmıyor muydu yahu?

Yanlış mı hatırlıyorum bilemiyorum. Veya gözlerimde problem yoksa bu formanın önünde reklam yok?

Yoksa neden yok? Eski mi bu maç? Bilemiyorum. Kafamı karıştırıyor şu resim. Reklamı görebilen varsa yanılıyorsun desin lütfen.

Eğer reklam yoksa neden yok?

Siyahla yazmis parlak zekalilar o yuzden pek gorunmuyor.

Hazirlik macinda cezali oyuncu oynatmanin hemde baska bir oyuncunun formasiyla sahaya surmenin mantigini biri bana aciklayabilirmi?

ben burda bir salaklık görüyorum ama bi şike göremiyorum . lütfen aydınlatırsanız sevinirim kafayı yiyecem pc başında . biri desinki şike var arkadaş tufan cezalıydı cemal onun yerine oynamış böyle bi durummu var cemal cezalı cemal oynuyor ama tufan ın formasıylan bi salaklık var ama şike yok anladığım kadarıyla ama sorumluluar derhal görevden alınmalılar.

Böyle bir hata olur mu yahu ?

Eğer haber doğru ise, bu hata değil düpedüz komplo hem de öyle böyle değil.

Coach'undan malzemecisine kadar hepsi bu komplonun parçası olur.

Hiç kimse uyarmaz mı yahu ? Bu nasıl iş ?

Yok yok haberde kesin bir bit yeniği var

Senin ruhunu yansıtan oyuncun Hüseyin'i gönder,sonra pivotsuz kaldın diye tek pivotu binbir düzenbazlıkla oynat.:mad:DedeHAYIR İSTİFA!

İhraç mı geliyor?

Galatasaray Cafe Crown'ın, 5 maç ceza verilen Cemal Nalga'yı hazırlık maçlarında takım arkadaşı Tufan Ersöz'ün formasıyla oynattığının belirlenmesinin ardından Türkiye Basketbol Federasyonu, bugün yaptığı tebligatla Galatasaray Kulübü, Galatasaray Cafe Crown takımı teknik heyeti ve Cemal Nalga'yı acilen sözlü savunmaya çağırdı. Söz konusu kişilerin ve kulübün yarın ve en geç cuma günü ifade vermesi gerekiyor.

Edinilen bilgiye göre, tespit edilen olayın aslının açık bir sahtekarlığa neden olduğu, bu nedenle Galatasaray'ın ligden ihracının bile söz konusu olabileceği gündeme geldi.

Tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedilecek Cemal Nalga, cuma günü oynanacak Efes Pilsen maçında forma giyemeyecek.

Galatasaray'ın Almanya'da maç yaptığı Frankfurt Skyliners takımının antrenörü Murat Didin'in Türk olması ve lisanslarının TBF'den verilmiş olması, bu antrenörlerin de ceza almasına kadar gidecek. Ayrıca söz konusu suistimale adı karışan, evrakta sahtecilik yapan kulüple alakalı ne kadar kişi varsa en ağır cezanın verileceği öğrenildi.

Cemal Nalga'nın da bu işe bilerek alet olması, bu basketbolcunun ömür boyu ceza almasını da gerektirebilecek.

Kaynak: DHA

ben burda bir salaklık görüyorum ama bi şike göremiyorum . lütfen aydınlatırsanız sevinirim kafayı yiyecem pc başında . biri desinki şike var arkadaş tufan cezalıydı cemal onun yerine oynamış böyle bi durummu var cemal cezalı cemal oynuyor ama tufan ın formasıylan bi salaklık var ama şike yok anladığım kadarıyla ama sorumluluar derhal görevden alınmalılar.

Sahtekarlık var. Başka bir şekilde yapılsa hapse kadar gidebilir. Aslında şimdi de gitmelidir. Yapanlar, sorumlular gerekirse hapis cezasına çarptırılmalıdır. Evrakta sahteciliktir bu çünkü.

Ceza ne olursa olsun ama ne olursa olsun itiraz etmemelidir. Hatta hemen bugün veya yarın tüm Türkiye'den özür dileyip büyük takım gibi, doğru düzgün insanlar gibi hatasının cezasını çekmeye hazır olduğunu bildirmelidir tüm Türkiye'ye ki bu takımın güvenirliği olsun.

Yoksa çok çekeriz. Hem de çok..

Bilgi sahibi olmadan fikir yürütmeyeyim.

Umarım en kısa sürede konu açığa kavuşur.

Sahtekarlık var. Başka bir şekilde yapılsa hapse kadar gidebilir. Aslında şimdi de gitmelidir. Yapanlar, sorumlular gerekirse hapis cezasına çarptırılmalıdır. Evrakta sahteciliktir bu çünkü.

Ceza ne olursa olsun ama ne olursa olsun itiraz etmemelidir. Hatta hemen bugün veya yarın tüm Türkiye'den özür dileyip büyük takım gibi, doğru düzgün insanlar gibi hatasının cezasını çekmeye hazır olduğunu bildirmelidir tüm Türkiye'ye ki bu takımın güvenirliği olsun.

Yoksa çok çekeriz. Hem de çok..

110 yıllık kulubün şerefi, haysiyeti ayaklar altında...

Böyle rezalet olmaz, böyle sefillik olmaz

Ne özrü Anıl Bey, bu rezilliği Ali Sami Yen yattığı yerden gelse temizleyemez

Üst Alt