Cengiz Ünder: "Fatih Terim'in bendeki yeri çok başka" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Ünder: "Fatih Terim'in bendeki yeri çok başka"

FAc5wnBWEAMSgl8

Fransız ekibinde forma giyen milli futbolcumuz Cengiz Ünder, maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Cengiz Ünder: "Biz Galatasaray maçına çok iyi hazırlandık. Ligde son maçta kaybettik ama bu maç başka bir ligin maçı. Her zaman çekişmeli geçer Avrupa Kupası maçları. Kazanmak istiyoruz."

Cengiz Ünder: "Fatih Terim'in bendeki yeri çok başka. Bana genç yaşta milli takımda görev verdi."

Cengiz Ünder: "Milik'in dönmesi bizim açımızdan iyi. Önemli bir futbolcu. Napoli'de oynarken onunla karşılaşmıştık. Sahada onunla oynamaktan keyif alıyorum. Umarım tekrar sakatlık yaşamaz."

Cengiz Ünder: "Hocam Sampaoli bana her zaman güvendi. Marsilya'ya geldiğimden beri hocam, başkanımız ve çalışanların hepsi benimle ilgilendi. Belki de son zamanlarda verdiğim en doğru kararlardan bir tanesi Marsilya'da olmak."

Milli Takım ile ilgili sorular gelince

Cengiz Ünder: "Bu konularda bir şey söylemek istemiyorum. Yarınki maç için buradayız. Sadece hayırlısı olsun diyebilirim."

Bu sene kendisine yatırım yapılabilir miydi diye düşünüyorum ancak müzmin sakata dönüştü son 2-3 yılda. O yüzden riskti Marsilya bu riski aldı bakalım şimdilik iyi gidiyor kendisine sempatim var umarım Romadaki günlerine geri döner.

Avrupa’da oynayan veya sonradan giden,milli takımda oynayan oyuncularının hemen hemen hepsinin Fatih Hoca ile ilgili böyle konuşması tesadüf değil. Eski futbolcular dahil. Kızsakta kendisi harbiden İmparator.

Böyle konuşma da, sonra Arda gibi kıyıda köşede sürün, akabinde 50 bin kişi önünde el öp.

Ben hiç tasvip etmiyorum ama Türkiye'de bir baban yoksa hiçsin.
FT gibi bir baban varsa, ister iyi ol ister kötü en az 500 bin Euro maaşa para demezsin.

Gscimbom mobil

Üst Alt