cengiz-under-roma_1htcvtxyszxrd1k7nvm24nvd6r.jpg

Galatasaray, Roma'da forma şansı bulamayan Cengiz Ünder'i satın alma opsiyonlu kiralamak için teklifte bulunacak.

G.Saray, devre arasında gücüne güç katmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılıların listesindeki isimlerden biri de sezon başında Başakşehir'den, Roma'ya transfer olan Cengiz Ünder. Genç oyuncunun ligde sadece 10 karşılaşmada 318 dakika forma şansı bulmasını koz olarak kullanacak olan sarı-kırmızılı yönetim, İtalyanların kapısını çalmayı planlıyor.

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALAMA TEKLİFİ

Cimbom, Cengiz Ünder'e parçalı forma giydirmek için Roma'ya satın alma opsiyonlu kiralık teklifinde bulunacak. Teknik direktörlüğe Fatih Terim'in gelmesiyle birlikte kulübede oturmaktan mutsuz olan Cengiz Ünder'in de G.Saray'a sıcak baktığı öğrenildi.

ROMA'YA RESMİ TEKLİF YAPILACAK

Sarı-kırmızılı yönetim, önümüzdeki günlerde İtalya'ya çıkarma yaparak Roma'ya resmi teklifini iletecek. Kulübe yakın kaynaklara göre yönetim, Cengiz Ünder'in yarım sezon maaşını ödemekle birlikte İtalyanlara kiralama bedeli olarak 1 milyon Euro vermeyi planlıyor. Genç yıldızın transferinin önümüzdeki günlerde şekillenmesi bekleniyor.

Amk Spor

GSCimbom Portal
 
Bu sezon sadece 1 maçta 75 dakika, 2 maçta 64 dakika görev almış Roma yarım sezon kiralamaya sıcak bakacaktır.
Feghouli-Yasin-Garry-Cengiz'le çok iyi bir kanat rotasyonu sağlarız.
 
15 Milyon bile verilir. Muazzam zeka var çocukta. Tek sıkıntı çok süratli değil


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Mor ya da Cengiz birini yarım sezonluk kiralarsak çok iyi olur. Özellikle Cengiz skor anlamında da önemli katkı sağlar.
 
Cengiz düzen dışında yapamaz. Başakşehir'de belli bir düzen vardı. 2.yarı lig çok stresli,agresif olacak. Burada kendini daha da beter eder. Asla istemem.
 
Üst Alt