cengiz ünder ve hakan çalhanoğlu'nun gelecek planları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cengiz ünder ve hakan çalhanoğlu'nun gelecek planları

Soru: "İlerleyen dönemde Türkiye'ye gelme planın var mı?”

Cengiz Ünder: "Yok. İnşallah bu mantalitem devam eder. Her zaman Avrupa'da oynamak istiyorum. Hayalim, futbolu Avrupa’da bırakmak. Türkiye'de daha fazla kaos ortamı olduğunu düşünüyorum. Avrupa'da mutluyum."

Hakan'dan Galatasaray açıklaması

Bir gün Galatasaray'da oynayacak mısın sorusunu yanıtlayan yıldız oyuncu, "İleride olur mu olmaz mı bilmiyorum ama inşallah olur. Dövmenin sebebi aslanı çok seviyorum, Galatasaraylı olduğum için de yaptırdım. İnşallah olur, neden olmasın?" dedi.

Türkiye'nin en çok potansiyel vaadeden genci Ajax U21'den Naci ünüvar.
Adamlar hollandada 10000 futbol oynayabilen türk genci içinden bulup çıkarıyor. Türk futbolu olarak bitmişik yav...

Mantıksız konuşmamış ki. Kim bir Avrupalı şirketten teklif alsa basıp gitmez? Yatanın yerden kalkmadığı, her maçta kaosun kavganın hakim olduğu, üstelik ödemelerde sorunların yaşandığı yerde ben de top oynamak istemem. Üstelik daha yüksek seviyede oynaması milli takım için de iyi. Ne zaman seviye olarak daha yukarılara çıkarız, o zaman gelmemelerini eleştirebiliriz.

Görende kötü birsey diyor sanacak. Erkenden Türkiye'ye gelmeyi düsünüyorum dese, bu adamin hic motivasyonu yok ve tembel denir ve Türkiye'ye dönüp, yattigi yerden parayi götürmeyi istiyor derler.

Ayni imkan, yani hem fazla maas ve Avrupaya gitme sansi olsa ülkedeki yasitlarinda olsa, görende onlar Avrupaya gitmez sanacak. Adam birde Roma'da oynarken 2,5 milyon net maas aliyordu. O parayi artik Türkiye'de zor alir

Fransız bir futbolcuya fransız bayrağıyla şöyle bir teşekkür hazırlasak var ya ne teröristliğimiz kalır, ne şerefsizliğimiz kalır. Allah belamızı mı vermez, gelmişimiz geçmişimiz mi sevilmez. Acaba orada da oldu mu böyle tepkiler

Güzel çalışma olmuş.
Marseille kozmopolit bir şehir. Burada pek tepki olmaz böyle durumlara.

Cengiz'e bayılıyorlar burada.

Üst Alt