Cengiz'den Açıklama: Yiğit Şardan, Falcao, Billong, Terim, UEFA, Başkanlık Seçimi, Belhanda ve Feghouli... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz'den Açıklama: Yiğit Şardan, Falcao, Billong, Terim, UEFA, Başkanlık Seçimi, Belhanda ve Feghouli...

Mustafa Cengiz: "Hangi gün uçağa, otobüse, Florya'ya gelmişim? Aslı İşliel'in söylediklerine şok oldum. Ayrılıp söylüyor bunu. Ayıp ya. Yalan söylüyor. Hoca yemeğe çağırdı gelin dedi bende toktum ama geldim yine de."

Mustafa Cengiz: " 'YouTube'a geçin, TV'yi kapatın' diyorlar. Fakat yaşlı üyelerimiz ayağa kalkıyor, 'sakın TV'yi kapatmayın' diyorlar."

MC böyle kadro mu olur diye söyleniyormuş. Bunlarda Fatih Hocanın kulağına gidiyormuş. İkili oynayan kim yorum yapmayacağım ama kim bilir daha neler gitmiştir kulağına. Aysal döneminde de Tulun karıştırıyordu ortalığı.

Ebru sesini yükseltti Bu takim Ön eleme oynayacak ve Hocasi yok sorumlusu sensin demeye getirdi. Mustafa sakiz gibi uzatti lafi ve soruyu cevaplayamadi. Akil sagligi konusunda da kimse hasta fln demesin ne deyip ne diyemeyecegini çok iyi biliyor akli gayet yerinde. Egosunu Galatasarayin üzerine koyuyor. Terim de yapiyor bunu hepimiz biliyoruz. Son haftalarda izledigimiz Cengiz Terim ego savasidir ve Bu savastan maglup ayrilacak taraf yine biz olacagiz. Daha da Bu herif hakkinda yorum yapmayacagim

Mustafa Cengiz: "Biz aynı gün delillerle birlikte TFF'ye başvurduk. Billong olayı aydınlatılamazsa ilgili uluslararası makamlara başvuracağız dedik."

Mustafa Cengiz: "Beşiktaş ya da Fenerbahçe şu an bir yanlış yapsa ben sevinir miyim? Samimi söylüyorum üzülürüm. Şikede aslında belgeye gerek yok, kanaat var. Değerli Beşiktaş camiası, ben size asla kötü bir laf söylemem. Ben UEFA'da Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı savunmuş adamım."

Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı'ya çok güveniyordum. Ben ne bileyim ya, Şanlıurfa'da Beşiktaş Derneği kurucuymuş babasıyla birlikte."

Mustafa Cengiz: "Beni ihraç edeceklermiş, ibra etmeyeceklermiş! Alnıma nişan olur!"

Mustafa Cengiz: "TFF çoğu duruşunda çok haklı ve dik. Hala da dik duruyorlar. MHK başkanı Serdar Tatlı'ya çok güveniyorum. Ama sen duygularını işine karıştırırsan ben orada dur derim!

Üst Alt