Cenk Ergün, Moussa Dembélé’nin Menajeriyle Görüşmelere Başladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün, Moussa Dembélé’nin Menajeriyle Görüşmelere Başladı

Bazı isimler için bazı paralar normal geliyor. Taksit bile olsa aldığımız bazı topçularınki daha rahatsız edici misal. Öyle böyle o para çıkacak ve getirisi olmayacak. Cica, Morutan gibi...Yani bir sene için heves edilen planlama şu an kulüp için daha gereksiz bir masraf gözümde.

Benim düşüncem genelde şu, lig içi topçuya, yerliye fahiş fiyatsa karşıyım.

Yatırım transferi için detaylı araştırma sadece video sklislerden yapılarak olduysa ona da karşıyım.

Bazen üç adam alacağına, bir adam alınsın da diyebiliyorum. Mevcut orta sahamız için misal birkaçını verip Talisca tarzı birini isterdim.

Bazen hatalar da yapıyoruz, elimizdekiler yerine tekrar pazara çıkıyoruz, iş akşama kalıyor hem eldekinden oluyoruz hem de gelenleri ya da yetersiz kalanları yama gibi kullanıyoruz. Onye buna en iyi ve en yakın örnek gözümde.

Bana gore sacma bir transfer, potansyelli bir futbolcunu kazanmak yerine kampa almamak gondermeye calismak felan akil tutulmasidir. Bosu bosuna milyon avrolar harcadik o bolgeye gene. Hatta KAP'ta 1.5 bonusu aciklamamak resmen bizimle dalga gecmektir, burasi fenerbahce degil.

Mertens ve Mata nasil farkli pozisyonlarin futbolculari? Sen Mertensi forvet olarak goruyorsan ne diye 4 tane herif var forvet icin bide Diagnenin 1.4millik maasi var odenilen.

Sen mesafeli olabilirsin, ama koskoca kulup 3 kere saglik testine sokmasi gerektigi futbolcuyu niye alir? Zorlami alindi bu herif? Bitik oldugu heryerinden belli.

Midtsjo'yu forumda gelmeden begenen 2 3 kisiden biri bendin, ama 1 sene kalmis, gitmesine izin verilmis bir herife 3.5milyon verilmez, en fazla 2 verilirdi bonservis olarak.

Ben begenmiyorum bir cok transferi.

Sen super negatifsin tabi herseyi begenmezsin aga

Mertens forvet bunu hepimiz biliyoruz. Mata da 10 numara dolayısıyla farkli oyuncular. Hoca nasıl oynatiyor o beni ilgilendirmez bana kalsa Seferovic alınmasa da olurdu suan 4 forvet oldu

Mertens forvet bunu bilmiyormusun? Mata da 10 numara dolayısıyla farkli oyuncular. Hoca nasıl oynatiyor o beni ilgilendirmez
Negatif degilim, dogrulari konusuyorum. Sen populizm pesinde kosmiyacaksin, ihtiyacin olani en dusuk rakama almaya calisacaksin.

Mertens 4, sefer 3.3, diagne 1,4, gomis 1.7 ve icardi 0.75 veriyorsun ozaman sadece forvetine. Birakin bu isleri.

Olivieira transferinde cok tepki gelmişti (maaş ve uzun süreli kontrat) sonrasinda Erden Timur ön plana geçti

Tabi arka planda neler oldu bilmiyoruz ama Oliveira transferinde ilk görüşmeleri Cenk yapiyordu
Oliveira transferini Erden Timur bitirdi. O İtaya'ya gittiğinde bitirmişti. Sözleşme süresi ve maaş konusunda da Porto da hali hazırda kazanacağı parayı ve süreyi verdik dedi. Adamın Porto'da bu maaşla belki 100-200 altı 4 senelik sözleşmesi vardı zaten neden daha kötü şartlara sana gelsin ki.

Mertens forvet bunu hepimiz biliyoruz. Mata da 10 numara dolayısıyla farkli oyuncular. Hoca nasıl oynatiyor o beni ilgilendirmez bana kalsa Seferovic alınmasa da olurdu suan 4 forvet oldu
Sefer hazırlık maçlarındaki gibi olsaydı muhtemelen İcardi transferi olmazdı. Bana göre bu sezon Sefer, Mata iki hatalı transfer var. Hatta bunlara Mertens'te eklenebilir oraya daha o mevkinin oyuncusu alınabilirdi. Lakin seçim sonrası sadece 2 ay bir süresi olan bir yönetime göre gayet başarılı iş yapmışlardır. Mata- Sefer bunlarda zaten seneye yoklar hatta belki de Mertens. Mesela ben Mertens'in yerine DK arasında Yusuf'un hazırlanılması ve bundan sonra onun oynatılması taraftarıyım sakatlıklar yaşadığı için şuan tam hazır değil ama 2-3 maç kötü oynar maç ritmiyle birlikte kendine gelir. Hem orta saha direnci hem de skor olarak daha iyi etki edeceğini düşünüyorum Yusuf'un o bölgede.

Moussa Dembele: “Fransa Ligue1 gol kralı olabilecek kapasiteye sahip olduğumu düşünüyorum. Fransa Milli Takımı da aklımın bir köşesinde, 2022 Dünya Kupası için umudum var.” (via PV)

@yakupcinar: "Moussa Dembele transferi için Dünya Kupası arasından sonra gelişmeler yaşanabilir. Finansal olarak ikna edilir ve iyi bir proje sunulursa, Galatasaray'a gelmeye sıcak bakabilir."

Üst Alt