Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Transfer islerin de bu kulüpte bir adam var o da haldun üstünel dir ondan iyi bu işi beceren yoktu.Cenk ergün abdurrahimden iyi olabilir profesyonel açıdan ama yurtiçi piyasa da abdurrahimden iyisi yok adamın basbakana cumhurbaskanına bile nazı geciyor düşünün

çok abartıyorsunuz .

oyuncuları tudor ve scout ekibi birlikte seçtiler buna sadece gidip sözleşmeyi görüşmek kaldı.

sanılanın aksine kendisi oyuncu falan bulup getirmemiştir..

cenk ergün'ün tek artısı dil ve diyalog , yurtdışı tecrübesii ..
Yok ben futbolcu buldu demedim, sadece bağlantı kurup ikna etmenin de ne kadar önemli olduğunu gördük.
Ve bu adam bunları avrupa’da bile olmayan bir kulüp için yaptı, elinde fazla da koz yoktu.
Şimdiki sportif direktörümüz tek forveti olmayan ve ŞL kozu olan takım için son gün akhisar’dan forvet dilendi. Her işi profesyoneline bırakacaksın, beyin kanaması geçirerek maksimum alanya başkanını ikna edersin

Önüne gelene 8milyon euro bonservis ve imza parası yıllık 3 4 milyon euro maaş versem bende tıkır tıkır transfer yapardım ffp dende 140 milyon euro zarar var diye uyarı gelirse iplemezdim ne olacak yeaaa önemli olan tranfer paraları saçmak

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok ben futbolcu buldu demedim, sadece bağlantı kurup ikna etmenin de ne kadar önemli olduğunu gördük.
Ve bu adam bunları avrupa’da bile olmayan bir kulüp için yaptı, elinde fazla da koz yoktu.
Şimdiki sportif direktörümüz tek forveti olmayan ve ŞL kozu olan takım için son gün akhisar’dan forvet dilendi. Her işi profesyoneline bırakacaksın, beyin kanaması geçirerek maksimum alanya başkanını ikna edersin
orası öyle ama adama sanki tüm transferleri kendisi yapmış oyuncuları kendisi bulmuş gibi davranılıyor.

nazifoğlu ile bu işten cukka alıp almadıkları ne malum .. günahını almayalım yine de ..

Önüne gelene 8milyon euro bonservis ve imza parası yıllık 3 4 milyon euro maaş versem bende tıkır tıkır transfer yapardım ffp dende 140 milyon euro zarar var diye uyarı gelirse iplemezdim ne olacak yeaaa önemli olan tranfer paraları saçmak

Ya bu kadar gömmeyin yazik. Takim uefada bile değildi gecen yil farkinda misin? Alinan tüm oyuncularda üst düzey idi el insaf tabi yuksek olacak bonservis. Sen onlar sayesinde şampiyon oldun 23 milyon euro bonservis kazandin sampiyonlar ligine gittin. Gecen yil ki değişim gerekli idi ve dogruydu. Bu sene takim iskeleti vardi bir forvet bile alamadik elestirilecekse albayrak ve cengiz elestirilmeli.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih terim gelmeseydi bu takım 4. Bile olamazdı donk tan pogba yarattı resmen zaten sezon başında gelseydi hoca gomis,feguli,maicon,belhanda hepsini red ederdi aradığı tarz adamlar değil peki cenk ergün şu an başta olsa ne olurdu nagatomu 6 milyon euro bonservis le yıllık 3 milyon euro verirdi, cavanda bedelsiz giderdi, gomis e zam yapılırdı,Onyekuru yu beğenmezdi, emre akbaba yı 7 milyon euro bonservis le 2.5 milyon euro yıllık verirdi, n diaye yi 3 milyon euro kiralama bedeli yıllık 3.750 milyon oyuncuya verirdi, modeste yi de getirirdi menejerinin istediği 7 milyon euro imza parasını verir oyuncuya da yıllık 4 milyon euro maaş verirdi ve bizde burda şakşak alkışlayıp büyük menejer derdik

Yavas al ile alakasi yok. Aynisini Haldun da yapmisti bir ara. Alayina yüksek Maas, yüksek bonservis

Serdar + Tolga + Erene 2Mio+ Maas ver, kosa kosa gelirlerdi hatta, birak Ucagi.
Kiewin Belese verse karimdir diyip belhandaya 8+2 Verirsen birakirlar tabi ki rahatca

Umarım Fenerin Tolga’ya verdiği maaş bi milad olur Türk futbolunda.

Bi o değil hepsi veriyo Musap, al Donk’a zamlı sözleşme yaptık gerizekalı gibi. O adamın alacağı net 500.000 euro fazlası haram

Umarım Fenerin Tolga’ya verdiği maaş bi milad olur Türk futbolunda.

Bi o değil hepsi veriyo Musap, al Donk’a zamlı sözleşme yaptık gerizekalı gibi. O adamın alacağı net 500.000 euro fazlası haram

Zamaninda adama 1.5 vermissin, Bonuslar ile 2+ geciyor

Simdi 1.8 alacak bonussuz.

Agir sacma Yine de. Mugdat,Ömer,Emre nin Maaslari ise gayet yerlerinde.
Yedek oyuncular 500k üstü gecmiyor, ilk 11 olacak adam 1.6 aliyor.

çok abartıyorsunuz .

oyuncuları tudor ve scout ekibi birlikte seçtiler buna sadece gidip sözleşmeyi görüşmek kaldı.

sanılanın aksine kendisi oyuncu falan bulup getirmemiştir..

cenk ergün'ün tek artısı dil ve diyalog , yurtdışı tecrübesii ..

Doğru tabi. Ama herkes işini iyi yaptı o dönemde. Tudor takımın 3 yıllık köhnemişliğine teşhisi çok iyi koydu ve kafasındaki oyuncu profillerini belirledi. Scout ile oturdular iyi çalıştılar listeler üzerinde. Cenk Ergün de bu süreçte üzerine düşen bağlantıları yaptı.

Kesinlikle aşırı para verdiğini düşünmüyorum kendi muadillerimize kıyasla. Evet Avrupa'ya göre fazla ama BJK'nin bana göre başarılı transfer komitesi Negredo'ya daha mı az verdi? Trabzon Burak'ı az paraya mı geri getirdi? Bütün bunlar geçen senenin başarının temeli bana göre. Bu yukarıdaki ekibin en büyük şanssızlığı Dursun yönetimine denk gelmeleri. Mesela Aysal'ın ilk 2 senesine denk gelseler aynı şekilde çok başka işler olabilirdi.

Doğru tabi. Ama herkes işini iyi yaptı o dönemde. Tudor takımın 3 yıllık köhnemişliğine teşhisi çok iyi koydu ve kafasındaki oyuncu profillerini belirledi. Scout ile oturdular iyi çalıştılar listeler üzerinde. Cenk Ergün de bu süreçte üzerine düşen bağlantıları yaptı.

Kesinlikle aşırı para verdiğini düşünmüyorum kendi muadillerimize kıyasla. Evet Avrupa'ya göre fazla ama BJK'nin bana göre başarılı transfer komitesi Negredo'ya daha mı az verdi? Trabzon Burak'ı az paraya mı geri getirdi? Bütün bunlar geçen senenin başarının temeli bana göre. Bu yukarıdaki ekibin en büyük şanssızlığı Dursun yönetimine denk gelmeleri. Mesela Aysal'ın ilk 2 senesine denk gelseler aynı şekilde çok başka işler olabilirdi.

Tudor Aysal'in ilk 2 senesine denk gelseydi Fener 11-12 ve 12-13'u 1. bitirip 4 sene ust uste sampiyon olmustu.

Bizim vasıfsızlara bakarsan Cenk ergünü özlersin. Ama bu adam tarihin en büyük soygununu yaptı Dursun Özbek ile birlikte. Menajerlere sonradan ödenen paralar olsun Ndiaye olayı olsun İmza parasını direkt vermeleri olsun Maaş skalasını aniden arttırması olsun ve koyduğu saçma sapan primler olsun.Cebi dolmuştur şimdi. Dursun karaktersizi sağolsun. Hoca da tutmadı zaten cenk ergün ü. Ayrıca Abdürrahim ne kadar da vasıfsız olsa bunun yaptığı transferleri Fatih hoca ile teker teker bakıp 15 milyon euro fazlasına getirttiklerini söylemişti. Bu görünen köy Görünmeyen tarafı artık siz düşünün derim...

DnCWUR9XoAA5ieC.jpg

Üst Alt