Cenk Ergün'den Transfer Açıklamaları! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün'den Transfer Açıklamaları!

Volkan-Arslan.jpg
17-06-2013_10-31_1371454260.jpg

17-06-2013_10-31_1371454260.jpg
felipe-melo-derbi-sonrasi-twitter-dan-9535826_720_300.jpg

3 kare 3 adam!!

Carl JENKINSON
Domagoj VIDA
DORIA
Fabio COENTRAO
N'Diaye
Moussa DEMBELE
+ Sağlam bir sağ açık

alırsanız, mutlu olurum bir Galatasaray taraftarı olarak. Yoksa olmam. Ha umrunuzda mı ? Tabi ki değil.

Bonus : Cengiz Ünder + Visca

NOT : Parasızlığınıza başlatmayın.

Son düzenleme:
sneijder,podolski,sabri,selcuk,de jong giibi isimler gitmeli. yerlerine genc isimleri alin. zaten gelecek sezonda 3luk yarisi vereceksiiz
turkiye ligi icin 5milyon euro ucret alan isimler bana gore sacmalik.

Ba ba ba isim vermek icin erkenmid sanarsin sampiyonlar liginde finale kosuyorsun ya. Ulan takimin ne bok oldugu nerelere oyuncu alinmasi gerektigi kabak gibi ortada.. Gerci erken tabiki agustosa daha var ligi acalim bakariz oyuncu

Bruma sözleşme uzatmazsa veya yüksek ihtimalle yönetim uzatmayı beceremezse Bruma'yı satmak karşılığında şöyle bir senaryo nasıl olur? He bi de Yasin de kalıyor. Selçuk'tan bahsetmemiştim bile ama onu düşünecekler hiç düşünmesin çünkü o 2019'un sonuna kadar gitmez. Son senesini Hamit gibi ücretli izne çıkar yatarak geçirir. Neyse devam edelim:

---------------------- Muslera
5m euro - Bonservissiz* - 5m euro - 4m euro
Y.Öztekin - 7m euro - T.Ciğerci - G.Rodrigues
------------- 5m euro - Balotelli -----------------

*Sözleşmesi bitenlerden veya kiralık

Podolski gidiyor, Chedjou, Sabri sözleşme bitiyor = +€7m maaş
Bruma (€15.5m), Sneijder (€4m) ve De Jong (€0.5m) satılıyor = +€20m bonservis + €8.5m maaş

Toplam= €20m bonservis + yıllık €15.5m maaş bütçesi = €35.5m
Harcanan= €26m bonservis + yıllık €14m maaş bütçesi = €40m
Bilanço = -€4.5m

O farkı da biz aldığımız formalarla maç biletleriyle ve takımın sportif başarısıyla kapatırız.

Son düzenleme:
Aciklamalari yalan dolan. Transferleri kisa bir süre icinde bitirecegiz demesi trajikomik bir olay. Bu zamana kadar kisa sürede biten transferler hic görmedim. Bruma uzatmak istiyor görüsüyoruz demeside ayri bir rezalet. Kac ay oldu hala ortada bir sözlesme yok. Mal herifler tamam satmak istiyor olabilirisniz bari sözlesmesini yenilen ondan sonra satmaya calisin cok daha fazla para eder.

Bruma sözleşme uzatmazsa veya yüksek ihtimalle yönetim uzatmayı beceremezse Bruma'yı satmak karşılığında şöyle bir senaryo nasıl olur? He bi de Yasin de kalıyor. Selçuk'tan bahsetmemiştim bile ama onu düşünecekler hiç düşünmesin çünkü o 2019'un sonuna kadar gitmez. Son senesini Hamit gibi ücretli izne çıkar yatarak geçirir. Neyse devam edelim:

---------------------- Muslera
5m euro - Bonservissiz* - 5m euro - 4m euro
Y.Öztekin - 7m euro - T.Ciğerci - G.Rodrigues
------------- 5m euro - Balotelli -----------------

*Sözleşmesi bitenlerden veya kiralık

Podolski gidiyor, Chedjou, Sabri sözleşme bitiyor = +€7m maaş
Bruma (€15.5m), Sneijder (€4m) ve De Jong (€0.5m) satılıyor = +€20m bonservis + €8.5m maaş

Toplam= €20m bonservis + yıllık €15.5m maaş bütçesi = €35.5m
Harcanan= €26m bonservis + yıllık €14m maaş bütçesi = €40m
Bilanço = -€4.5m

O farkı da biz aldığımız formalarla maç biletleriyle ve takımın sportif başarısıyla kapatırız.
Kusura bakma ama oyle b.ktan orta saha mi olur? Yasin, Garry ve Tolga nin ilk 11 de isleri olamaz.

Verstuurd vanaf mijn Galaxy S8+ met Tapatalk

Kusura bakma ama oyle b.ktan orta saha mi olur? Yasin, Garry ve Tolga nin ilk 11 de isleri olamaz.

Verstuurd vanaf mijn Galaxy S8+ met Tapatalk

Ben de istemiyorum ama o zaman savunmadan veya forvetten fedakarlık yapmak lazım. Hali hazırda 7 tane transfer yazmışım o bile hayal gibi bir şeyken daha fazlası gerçekleşir mi?

Ben de istemiyorum ama o zaman savunmadan veya forvetten fedakarlık yapmak lazım. Hali hazırda 7 tane transfer yazmışım o bile hayal gibi bir şeyken daha fazlası gerçekleşir mi?
Defansa 3, orta sahaya da 3, forvet e de 2 adam sart. Toplamda 8 transferin yapilmasi lazim. En az bir o kadar oyuncu da gonderilmeli. Yaparlar yapamazlar orasi zaten ayri bir tartisma konusu ama bu beceriksizler varken bile malesef bu takimin yenilenmesi sart. Tolga, Yasin de Garry de ilk 11 oyuncusu olamaz Galatasaray da, zorlamanin anlami yok o yuzden. En fazla iyi bir yedek gozuyle kadroda kalabilirler onda bir problem yok. Zaten bu dedigim bolgelere iyi adam alamazlarsa bosuna seneye hedef sampiyonluk demesinler, sizlere de tavsiyem fazla umutlanmayin.

Üst Alt