Cenk Özkaçar, Lyon'a Transfer Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Özkaçar, Lyon'a Transfer Oldu

Ben bunu unutmuştum

Hiç izlemedim nasıl oyuncu bilmiyorumda lyon aldıysa görmüştür bişeyler

Şenol solbekte sıkıntımız var stoper orjinli sol ayaklı biri varsa solbekte onu kullanabiliriz demişti abdulkerim bardakçıyı denemiş beğenmemiş atınça kadar düşürmüştü seviyeyi hatta en son ravile bakıcaz diyodu

Cenki oda unutmuş anlaşılan oynayabiliyosa kaydırsın mevkisini stopere

Ben bunu unutmuştum

Hiç izlemedim nasıl oyuncu bilmiyorumda lyon aldıysa görmüştür bişeyler

Şenol solbekte sıkıntımız var stoper orjinli sol ayaklı biri varsa solbekte onu kullanabiliriz demişti abdulkerim bardakçıyı denemiş beğenmemiş atınça kadar düşürmüştü seviyeyi hatta en son ravile bakıcaz diyodu

Cenki oda unutmuş anlaşılan oynayabiliyosa kaydırsın mevkisini stopere
lyon kiralamamış süre de alamamış

bari 1 yıl bıraksaydı altayda yazık çocuğa

bu yılda muhtemelen süre almaz altaya kiralasınlar başka takım bulamazlar ise

kaptigi toplarin cogunu dikine orta sahaya ve one oynamasi oldukca olumlu idi...
defansif hamlelerde saglam durmasi, set olmasi ve kendisine carpan toplari bos birakmayip one oynamasi kisa ve uzun pas tarzinda-takimini oldukca rahatlatan nuanslardi...
iyi bri fizige sahip ,bire birde vucudunu akliyla birlestirip hamle yapmasi artilari arasinda.
gelisimi oynadikca daha da artacaktir,saha gorusunu iyi buldugum bir yetenek.

kaptigi toplarin cogunu dikine orta sahaya ve one oynamasi oldukca olumlu idi...
defansif hamlelerde saglam durmasi, set olmasi ve kendisine carpan toplari bos birakmayip one oynamasi kisa ve uzun pas tarzinda-takimini oldukca rahatlatan nuanslardi...
iyi bri fizige sahip ,bire birde vucudunu akliyla birlestirip hamle yapmasi artilari arasinda.
gelisimi oynadikca daha da artacaktir,saha gorusunu iyi buldugum bir yetenek.
Varane mi bu.
Hiç mi defosu yok ?
Mesela yan topları nasıl, hızı nasıl ?
Bu kadar olumlu şey saydın, bizim milli takımdan hiç kimse izlemedi mi bunu ?

Gscimbom mobil

bu ne saldırganlık kardeşim maç için yorum yapıyor sana sezonluk scouting raporu sunmuyor zaten 1 sezon boşlukyan sonra oynmaya başlayan bir adam aglama
Benim tarzım bu, fazla geldiyse kusura bakma kardeşim.
Ağlamıyorum sadece fikir edinmeye çalışıyorum.

Sen anlat o zaman gerçekten bu kadar iyi mi ?

Gscimbom mobil

Elin lyonu 1 milyona türkiyeden yetenek alıyor biz gidip danimarka da son yılların da şampiyon bile olamamış bir takımdan 7 miyon euroya 22 yaşında adam alıyoruz

Scout ekibi ne diye var ki burada fm oynayan kırk kişiye sorsan kırkı da bilir nelsonu

Bu kulüp neden maaş ödüyor ki bunlara

Sonra bu kulüp batmaz mı ?

Batar tabiki zaten batsın da gelsin birileri satın alsın

Bundan kötü olmaz çünkü

Elin lyonu 1 milyona türkiyeden yetenek alıyor biz gidip danimarka da son yılların da şampiyon bile olamamış bir takımdan 7 miyon euroya 22 yaşında adam alıyoruz

Scout ekibi ne diye var ki burada fm oynayan kırk kişiye sorsan kırkı da bilir nelsonu

Bundan kötü olmaz çünkü
Çok altı boş eleştiri yapıyorsun renktaş . Çok basit bir örnek vericem herhangi bir mağazadan x ürünü alırken 4 liraya alırken bunu 48 taksit yaparsan sana 7 liraya verirler di mi ?

Çok altı boş eleştiri yapıyorsun renktaş . Çok basit bir örnek vericem herhangi bir mağazadan x ürünü alırken 4 liraya alırken bunu 48 taksit yaparsan sana 7 liraya verirler di mi ?

Bizim geçmişteki transfer hatalarımızdan kulübün içinde bulunduğu durumdan başımızda ki teknik heyetten haberiniz yokmuş gibi yorum yapmayın bari

Cahil parti seçmenleri gibi ha kömür dağıtınca oy veren seçmen ha transfer olunca bütün geçmişi hesabı kitabı unutan taraftar hiç bir farkı yok.

Transfer taraftarlığı bu kulübe 20 yıldır hiçbirşey kazandırmadı sadece battıkça batıyoruz

Senin ülkende ki cevheri 1 milyon verip alamıyorsun ama danimarka liginden 7 milyona stoper alıyosun sonra bana mağazadan bunu aldın taksitle diye mantık yürütüyorsun

Gelde gülme şu hale şu mantığa

Bundan kötü olmaz çünkü
yetenek alıyor 1 sene oynatmayıp kiraya verme lüxlerini kullanıyor ki EU içi bunu yapmak kebap. bari olmuş oyuncu için yaap bu çığlığı

Üst Alt