Cenk Tosun: 'Şimdilik Beşiktaş'a dönme düşüncem yok' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
- İngiltere Premier Lig ekibi Everton'da top koşturan Cenk Tosun, Beşiktaş'ın kadro durumu ve transfer ihtimalini Tivibu Spor'da değerlendirdi.​
"HAK ETTİĞİM FORMA ŞANSINI BULAMIYORUM"
Emre Tilev'in "İngiltere'de hak ettiğin değeri bulamadığını düşünüyorum" yorumuna yanıt veren Cenk Tosun, "İdmanlarda elimden geleni yapıyorum. Milli Takım'da takıma faydalı oluyorum, burada yine az forma şansı buluyorum. Bence de hak ettiğim forma şansını bulduğumu düşünmüyorum." dedi.​
"KALIP KALMAYACAĞIMA 2-3 HAFTA İÇİNDE KARAR VERECEĞİZ"
EURO 2020 öncesi transfer ihtimalini değerlendiren Cenk Tosun, "2-3 haftalık süreçte bir karara varacağım. Burada kalıp forma savaşı mı vereceğim, yoksa bir kulübe kiralanıp, yine gollerimi atıp, EURO 2020'ye hazır mı gideceğim, birkaç haftaya belli olacak. Forvette Calvert-Lewin ile ikimiz varız, transferim kulübe de bağlı. Ancelotti, bana çok güvendiğini söyledi. 2-3 hafta içinde az forma şansı bulursam, kendi yolumu çizeceğim." dedi.​
"ŞU ANDAKİ BEŞİKTAŞ KADROSUNDA BEN DE OYNARDIM"
Nihat Kahveci'nin "Formda bir Cenk Tosun, bu Beşiktaş kadrosunda 11 oynar mıydı?" sorusunu yanıtlayan Cenk Tosun, "Oynardım diye düşünüyorum. 2017-18 kadromuz, şimdiki takımdan daha güçlüydü, o zaman da oynuyordum. Şu an herkes limitinde oynuyor." yorumunu yaptı.​
"ŞİMDİLİK BEŞİKTAŞ'A DÖNME DÜŞÜNCEM YOK"
Beşiktaş'a dönme ihtimalini yorumlayan Cenk Tosun, "Şimdilik Beşiktaş'a dönme düşüncem yok. Burada misyonumun dolduğunu düşünmüyorum. Daha iyi işler yapmak istiyorum. İngiltere'de ismimden, bayrağımızdan daha fazla söz ettirmek istiyorum." ifadelerini kullandı.​

Üst Alt