cenk tosun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cenk tosun

Cevap: cenk tosun

Hiddink garanti vermiş..Oyüzden milli takımı seçmiş..

Sene sonunda

Galatasaray'dan cenk hamlesi ,

6M + Berkin + Aydın + Anıl önerildi haber bekleniyor..diye haberler çıkar..

Serhat Ulueren: Seni Gaziantepspor'a yakın hissettiren Adnan Sezgin'in tutumu muydu, samimi bulmadın mı sayın Sezgin'i? Neydi Gaziantep'i tercih etme sebebin?

Cenk Tosun: Adnan Sezgin'e çok teşekkür ediyorum, benimle oldukça fazla ilgilendi. Para olaylarıyla da ilgisi yok Gaziantepspor'u tercih etmemin...

Boş laf eden kara cahillerin çenesini kapatır umarım bu sözler.

Tolunay Kafkas 17 Yaşında bile istemiş..Ozaman kayseridemiş..Bizim yöneticiler gibi bir anlık birşey değil..Antepi seçmesi doğal..Kendide açıkladı zaten.Artık her gol attıktan sonra birilerine sallamaya gerek yok..Yolu açık olsun..

Böyle giderse ikinci yarının başında bir takıma transfer olduktan sonra gol kralı olması muhtemel yetenek. Atıyor efendim durduramıyoruz.

Serhat Ulueren: Seni Gaziantepspor'a yakın hissettiren Adnan Sezgin'in tutumu muydu, samimi bulmadın mı sayın Sezgin'i? Neydi Gaziantep'i tercih etme sebebin?

Cenk Tosun: Adnan Sezgin'e çok teşekkür ediyorum, benimle oldukça fazla ilgilendi. Para olaylarıyla da ilgisi yok Gaziantepspor'u tercih etmemin...

Boş laf eden kara cahillerin çenesini kapatır umarım bu sözler.

adam o sozlere ek olarak serhat sordu tolunay senı aradı mı falan dıe.adam dedı evet aradı tercıhımı buda cok etkıledı dedı

hagı arasa tercıhın degısırmıydı etkı edrmıydı dedı

tabıkı etkı ederdı,hocanın araması baska bısey dedı

ısıne hangısı gelıyorsa laflardan onları alıntı yapıyorsun

Fanatik beşiktaşlı olduğunu bildiğim ve beşiktaş maçında kötü bir performans sergileyeceğini tahmin ettiğim futbolcu.

Üst Alt