Cevad Prekazi: "Falcao 30-35 gol atar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1146685.jpg

Galatasaray'ın Avrupa Ligi 2. turundaki rakibi Hajduk Split'i en iyi tanıyan isimlerin başında gelen Cevad Prekazi, sarı kırmızılıların yüzde yüz favori olduğu bir maça çıkacağını söyledi. Prekazi, 1985 yılında Hajduk Split'ten Galatasaray'a transfer olmuştu.

''Galatasaray yüzde yüz favori''

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Prekazi, "Hajduk kulüp olarak çok geriledi. Yugoslavya döneminde 4 büyük takımdan bir tanesiydi. Milli takımdaki futbolcuların yüzde 80'i Hajduk Split'te oynuyordu. Diğer büyük takımlar Dinamo Zagreb, Kızılyıldız ve Partizan. Ama en büyüğü Hajduk Split'ti. Ama çok zor günlerden geçtiler. Şimdi eski özelliğini kaybetti. Eski başarıları yok. Bir önceki turda Renova takımını 1-0 zor yendi. Ben Galatasaray karşısında şansı sıfır demiyorum; ama çok az şansı var. Derbide Dinamo Zagreb'e 2-1 mağlup oldu; ama o maç 6-7 gol yiyebilirdi. Galatasaray çok iyi oynuyor. Başakşehir maçında çok iyi oynadı. Ben zaten Başakşehir'i yeneceklerini düşünüyordum. Galatasaray bir Avrupa takımı... Bu sezon da şampiyon olacak" dedi.

"En sevdiğim oyuncu Emre Akbaba"
Sarı-kırmızılı takımda en çok sevdiği oyuncunun Emre Akbaba olduğunu belirten Prekazi, "Galatasaray'da en sevdiğim oyuncu Emre Akbaba. O gelsin bakalım Belhanda oynayabilecek mi? Belhanda bana bir orta saha futbolcusu olarak gelmiyor. Emre Akbaba geldiğinde Arda Turan'la birlikte ne büyük iş yapacaklarını göreceksiniz" şeklinde konuştu

"Falcao 30-35 gol atar"
Kolombiyalı yıldız Falcao'nun performansını değerlendiren Prekazi, "Radamel Falcao, sakatlık yaşamazsa bu sezon 30-35 gol atar. Emre Kılınç da çok iyi futbolcu; tam Galatasaray'a göre bir futbolcu" açıklamasını yaptı.

Derbiyi kim kazanır?
Galatasaray turu geçmesi durumunda, Williem II Glasgow Rangers eşlemesinin galibi ile deplasmanda karşılacağının hatırlatılması üzerine, "Maç Hollanda'da... Belli mi olur, belki Williem II geçer turu. Ama Glasgow Ranger da olsa fark etmez, Galatasaray çok güçlü bir kadrosu var. Çok iyi oynuyor. Her takımı yener; ama önce Hajduk Split'i elemesi gerekir. Ben Pazar günü derbi de Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi yeneceğine inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Radyospor

Biliyoruz köy takımı olduğunu da tarihimiz bu köy takımlarına karşı alınan şok mağlubiyetlerle dolu.. O yüzden işi salmamamız lazım.

3 sene önce Rodriguez'in Gomis'i beslediği gibi Falcao'yuda besleyen olursa atar.. Ceza sahası içinde Falcao değil kim olursa olsun topla buluşturamadığın müddetçe git istediğin forveti al boşa..

Belhanda ile söylediği her söz kelimesi kelimesine doğru.. 500.000 Euroluk Ömer Bayram > 3.500.000'luk Belhanda

aynı şeyleri söyleyip söyleyip duruyor.

3 sene önce Rodriguez'in Gomis'i beslediği gibi Falcao'yuda besleyen olursa atar.. Ceza sahası içinde Falcao değil kim olursa olsun topla buluşturamadığın müddetçe git istediğin forveti al boşa..

Belhanda ile söylediği her söz kelimesi kelimesine doğru.. 500.000 Euroluk Ömer Bayram > 3.500.000'luk Belhanda

simdi fbli diye aglayan olur ama caner erkin bu takimda baya yararli olurdu. ortalariyla baya attirirdi

Üst Alt