Cevad Prekazi Taraftarımızla Buluştu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cevad Prekazi Taraftarımızla Buluştu!

b57610f7cfa54a25ba81d3b4c9ca3139.jpeg

Galatasaray Stadyum Müzesi, efsane oyuncularımızdan birini ağırladı... 1985-1991 yılları arasında sarı-kırmızılı formayı giyen, attığı unutulmaz gollerle adını Galatasaray tarihine altın harflerle yazdıran Cevad Prekazi, Galatasaray Stadyum Müzesi'nde bulunan MÜZE STORE'da taraftarımızla buluştu.

Taraftar ile randevusunun öncesinde Galatasaray Stadyum Müzesi'ni gezen Cevad Prekazi, unutulmaz Neuchatel Xamax zaferinde giydiğimiz beyaz retro formamızı ve Galatasaray lisanslı ürünlerini imzalarken buluşma ilginç anlara da sahne oldu. Bazı taraftarlar geçmişten bugüne sakladıkları Prekazi posterlerini, defterlerini, Prekazi'nin geçmişte giydiği tişörtleri imzalatırken bir öğrenci de aldığı okul karnesinin 'veli' kısmına Prekazi'nin imzasını attırdı.

İmza gününde Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e konuşan Cevad Prekazi, buluşma için "Taraftarla buluştuğum her an heyecanlıyım. En son derbi maçta da buradaydım. Taraftarla görüştüğüm, buluştuğum her saniyede mutlu oluyorum. Müzede bulunmak da müthiş bir şey. Müze her zaman kalacak ve hatıralar burada her zaman hatırlanacak" dedi. Cevad Prekazi Galatasaray'ın Gençlerbirliği maçı ve şampiyonluk şansı için de "Önce Ankara'da kazanmalıyız. Sonra da haftaya burada Başakşehir'i yenmeliyiz. İnanıyorum ki her iki maçı da kazanacağız. Hatta Başakşehir maçı Galatasaray için daha kolay olabilir. Sonuçta her şey Galatasaray'ın elinde" diye konuştu...

Galatasaray.org

Üst Alt