Ceyhun Gülselam Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ceyhun Gülselam Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ceyhun Gülselam Galatasaray'da

Resmi site acikladi ama ben yinede vikipedi'de aciklanmadan fazla sevinmeyin derim.

vatana millete hayırlı ugurlu olsun. benim kendisi hakkında birtek şutu aklıma geliyo. alıcı gözüyle hic izlemedim. ama yinede GS ımıza hayırlı ugurlu olsun.

Ceyhun Gülselam 4 yillik 35 milyon € + tophane'de nargile kafe + 57 yillik kacak jack daniels ve 4 karton kent alacak. Kaynak: ntvspor

alıntıdır.

Hayırlı olsun benimde Ceyhun denilince aklıma sert şutları geliyor iyi bir alternatif olacaktır.

Stoper ve ön liberoya çok iyi yerli alternatif. Hayırlı olsun. Hoşgeldin Ceyhun :tiphat:

eksik 2 bölgemiz için iyi transfer oldu defansta problem mi var koy oynasın orta sahada problem mi var koy oynasın ekstra işler yapmaz fazla (uzaktan şut ve duran toplar dışında) ama sırıtmadan oynar

Fiziği ve mevkisiyle Busquet'e benziyo, oyunu da ona yaklaşır umarım, hayırlı olsun tekrar.. Bizle birlikte milli takıma da Selçuk Şahin'in yerine çağrılacağını düşünüyor ve umuyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt