Çeyrek Final | Hollanda 2-1 Brezilya | 2 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çeyrek Final | Hollanda 2-1 Brezilya | 2 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Çeyrek Final | Hollanda 2-1 Brezilya | 2 Temmuz | Maç Sonucu

çok biliyorsan,git diploma al vs gibi cümleler beni açmıyor anladın mı?herşeyin adabı var..elanoyu da sevmiyorum,taraftarımızın da bir çoğu sevmiyor sevmemektede haklıdır insan kötü oynar ancak sahaya ruhunu yansıtır benim eleştirim oyununa değil ruhsuzluğuna.e tabi bunlar benim kendi görüşüm katılmayabilirsin ancak vereceğin tepkiler adam gibi olacak ki karşılıklı iletişimimiz kopmasın.sen yanlış konuştun ben yanlış cevap verdim buyrun geldiğimiz nokta .burda bulunmamızın ortak nedeni hepimizin GS taraftarı olmasıdır şunu unutma ki ben en az senin kdar Elano nun başarılı olmasını isterim,elin oğluna durup dururken garezim mi var?ancak elanonun geçen sezon yattığı son 2 maç kala da brezilyaya tüymek için fırsat kolladığı aşikardır.Ha sergen de dinlerim fotomaç fanatik de okurum cumhuriyet de okurum yeniçağ da okurum bunların yorumlarımla ne ilgisi var,ordan etkilen de gelip burda abuk sabuk yorum mu yapacağım,çok komik.

Helal Hollanda. Adım adım finale gidiyor. En büyük engelide aştılar bundan sonra durdurulması zor. Robben hemen hemen her pozisyonu ezdi. Tabii 3 kişi kontrol etmeye çalışıyordu ama daha etkili olmasını bekliyordum.

Ayrıca son Hollanda atağında Huntelaar'ın laubaliliği sonucunda Brezilya gol bulsa linç edilirdi herhalde.

nyse kupa devam edio uruguay a iddaa verelim de maçın eğlencesi olsun:D

Bugün Elano'da oynasaydı hiçbirşey değişmezdi bence hatta takımda eli belinde gezen bir oyuncu olurdu.

Daha önceki turnuvalarda elenene kadar önüne geleni ezen hollandanın bu geleneğe son verip daha çok maçları kazanmaya odaklandığını görüyoruz. Ama kim ne derse desin 2008 deki hollandaya ve van bastene yazık oldu. O takım öyle bir jenerasyondu ki, içinde yok yoktu. O takım o haliyle bir dünya kupasına katılıp önüne geleni ezip kupayı alıp tarih yazmalıydı. Rusya karşısında biraz rehavet biraz da hiddinkin kurtluğuna elendiler ki bence elenmeseler ispanyayı da pekala eleyebilirlerdi. Neyse ver 2010 Hollanda da finalde İspanyayla oynayabilir belki ama benim gönlümden Hollanda-Almanya geçiyor

Daha önceki turnuvalarda elenene kadar önüne geleni ezen hollandanın bu geleneğe son verip daha çok maçları kazanmaya odaklandığını görüyoruz. Ama kim ne derse desin 2008 deki hollandaya ve van bastene yazık oldu. O takım öyle bir jenerasyondu ki, içinde yok yoktu. O takım o haliyle bir dünya kupasına katılıp önüne geleni ezip kupayı alıp tarih yazmalıydı. Rusya karşısında biraz rehavet biraz da hiddinkin kurtluğuna elendiler ki bence elenmeseler ispanyayı da pekala eleyebilirlerdi. Neyse ver 2010 Hollanda da finalde İspanyayla oynayabilir belki ama benim gönlümden Hollanda-Almanya geçiyor

Kısacası tarihin belki de en "düz" diyebileceğimiz Hollanda'sı abilerini şaşırttı...Ve bence de çocukluğumun Hollanda'sı bu Hollanda'dan çok daha klastı...O Hollanda istatistiksel olarak yabana gitti diyebiliriz. Ama gören,izleyen,bilen aklından çıkarmaz...

Tabi burada D.K.'larda giderek azalan kalite,artık globalleşen ve kapitalist bir düzen alan futbolda büyük takımların yıl içinde çok daha fazla maç yapmalarının verdiği fiziksel ve mental yorgunluk ile futbolun giderek korumacı bir hal almasının etkisi büyük.

Dunga öldi mü

Elano blumer kaldı mu

BRE babayı aldı mu

Brezilyanın balon yırtılur!

Dunga'nın Brezilyası'nın finale çıkacağını iddia edenler delikanlı gibi dökülsün şimdi meydana. Biz bunları demiştik, kitaplarımızda yazmıştık. Dunga'nın Çiftliği ancak buraya kadar gelebildi. Şimdi rezil olup dönüyorlar.

Foruma hayri taşıdı :eek: yoksa okulda arkadaşlarınla yaptığın J B 'leşmeyi buraya taşımazdın kolay kolay değil mi ? O zaman adın murat bilmemne yapayımda tur at muhabbetlerini taşı buraya. :eek:

Hayrinin fikrimi? :D

Biz okulda neler neler yazdık böyle. :D

Bunla makara geçmeyen mi var? :D

Helal olsun Hollanda.Gana finale doğru gidiyor herhalde.:p

# portekiz ve fildişi sahilleri ile aynı grupta yer alan ve gruptan lider çıkan takımının ilk turlarda dandik takımlarla oynadığını söyleyenler var. tabii bunlar leş kargası olduğu için elenene kadar brezilya'nın taş gibi futboluna bir şey bulamıyorlardı. 2 adet duran toptan gol yeyince takımı, taş gibi de oynasan bir yerden sonra yıkılabiliyorsun işte.

1994'ten beri gördüğüm en iyi brezilya milli takımı'nı oluşturmuş adamdır. gerisini bilmem. felipe melo kırmızı kartı görmeseydi, kendi kalesine golü atmasaydı ne diyecektik? siz ömer üründül'ü hak ediyorsunuz işte, futbol enteresan değil mi? 45 dakika farkettiriyor işte...

hayatımda gördüğüm en kötü futbol oynayan hollanda milli takımı şu an bert van marwijk denilen futbol oynatma fukarası ile sevinirken, dunga'nın turnuvada hem savunma hem hücumu ile en sağlam futbolu oynayan takımı yaratmasına rağmen elenmesiyle futbolun adaletsizliğine tekrar şahit oldum.
Ekşiden. :tiphat:

# portekiz ve fildişi sahilleri ile aynı grupta yer alan ve gruptan lider çıkan takımının ilk turlarda dandik takımlarla oynadığını söyleyenler var. tabii bunlar leş kargası olduğu için elenene kadar brezilya'nın taş gibi futboluna bir şey bulamıyorlardı. 2 adet duran toptan gol yeyince takımı, taş gibi de oynasan bir yerden sonra yıkılabiliyorsun işte.

1994'ten beri gördüğüm en iyi brezilya milli takımı'nı oluşturmuş adamdır. gerisini bilmem. felipe melo kırmızı kartı görmeseydi, kendi kalesine golü atmasaydı ne diyecektik? siz ömer üründül'ü hak ediyorsunuz işte, futbol enteresan değil mi? 45 dakika farkettiriyor işte...

hayatımda gördüğüm en kötü futbol oynayan hollanda milli takımı şu an bert van marwijk denilen futbol oynatma fukarası ile sevinirken, dunga'nın turnuvada hem savunma hem hücumu ile en sağlam futbolu oynayan takımı yaratmasına rağmen elenmesiyle futbolun adaletsizliğine tekrar şahit oldum.

*90 dakika ne oynadı brezilya, ne kaçırdı? Hollanda duran toptan attı hiç değilse pozisyon vardı ortada oraya kadar getiriyorlardı topu. Madem iyilerdi bu kötü hollandayı perişan etmeleri lazımdı. Ayrıca bence dunganın kadrosu çok kötüydü. Fildişini yendiler sadece, koreye bile fark atamadılar

Üst Alt