Ceza Varsa Para Yok | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ceza Varsa Para Yok

Galatasaray’ın kaderinin belli olacağı UEFA’daki toplantıda sarı-kırmızılıları savunacak dünyaca ünlü avukat Jean Louis Dupont’un, başarıya endeksli bir anlaşma yapıldığı ortaya çıktı.

ceza-varsa-para-yok-6603689.Jpeg

UEFA Finansal Fair Play kurallarına uymadığı için 1+1 sene Avrupa kupalarından men cezası alması gündemde olan Cim-Bom’un anlaşma sağladığı Belçikalı avukat, 23 Şubat’taki davanın sonucuna göre bir para elde edecek. Buna göre Galatasaray 1+1 sene men cezası alırsa Dupont sarı-kırmızılılardan para almayacak. Ancak Galatasaray ceza almaz veya öngörülen ceza hafifletilirse bu durumda kazanılacak artı değerden pay sahibi olacak.

Galatasaray’da 23 Şubat’taki duruşmaya Burak Yılmaz’ın satılmasıyla ilgili detaylar da savunma dosyasına eklenecek. Sarı-kırmızılıların, “En iyi oyuncularımızdan birini, golcümüzü sattık. Futbolcuya 3.5 yıl için ödeyeceğimiz rakamla beraber neredeyse 20 milyon euroluk bir tasarrufta bulunduk” diyerek ek bir rapor hazırladıkları belirlendi.

(Milliyet)

Iyide para cezasi alirsak cok mu iyi olacak? Atiyorum UEFA men degilde 10 milyon Euro ceza verdi. Men ol daha iyi sanki Avrupa Liginde bu parayi kazanabileceksin. Gerci ozaman da prestij kaybedecegiz ama maddi acidan daha karli olacagiz gibi. Yani bunlar nasil bir savunma yapacak merak ediyorum..

Iyide para cezasi alirsak cok mu iyi olacak? Atiyorum UEFA men degilde 10 milyon Euro ceza verdi. Men ol daha iyi sanki Avrupa Liginde bu parayi kazanabileceksin. Gerci ozaman da prestij kaybedecegiz ama maddi acidan daha karli olacagiz gibi. Yani bunlar nasil bir savunma yapacak merak ediyorum..

Gelir olarak birsey kazanamayiz dogru ama en asindan 5 yillik uefa puanlamada geri düsmeyiz ,ama ben pek inanmiyorum adamlar basacak cezayi , olurda almasak kesin olarak anlasmada 2-3 milyon euro verilecek öngörüyordur bu duponta, 1 milyon euro da komisyon kendi ceplerine

Üst Alt