ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz

Recep Yıldırım

Moderator
Yönetici
Moderatör
Denayer patlamiş sanirsam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alpay Asma

Çek ordan abine yarım porsiyon
GalataSarayı Efendileri
Denayer'in üst düzey stoper olamayacağını tescilleyen bir maç.

Boy olarak zaten problemli, atletik yetenekleri de bir yere kadar getiriyor. Eğer alan bilgisini geliştiremezse kariyerinde ki en büyük kulüp biz oluruz.

Hüseyin Civelek

Aslan Üye
CL elemelerine yetişemedim ama dün AL elemelerinde de kara geçemedim. Daha ziyade devam eden liglerden ve uluslararası irili ufaklı basketbol turnuvalarından alıyorum karı.
İlk tur zaten ve de çok ters sonuçlar çıkabiliyo.Genelde ligleri devam eden takımlara oynamakta fayda var o maçlarda.Yazın çoğu zaman u-17 den u-21 e kadar bayan-erkek bir sürü basketbol turnuvaları oluyor.Özellikle kadın maçları çok kısır geçiyo :D bulunca affetme valla

Selcuk Serin

Aslan Üye
Galler finale kalır italya-almanya galibi şampiyon olur kılıksız felliani ye iyi oldu

Muhammed Safa Eker

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
İlk tur zaten ve de çok ters sonuçlar çıkabiliyo.Genelde ligleri devam eden takımlara oynamakta fayda var o maçlarda.Yazın çoğu zaman u-17 den u-21 e kadar bayan-erkek bir sürü basketbol turnuvaları oluyor.Özellikle kadın maçları çok kısır geçiyo :D bulunca affetme valla
Kadın maçlarından ziyade küçük ülkeler avrupa şampiyonası var. San Marino, Cebelitarık gibi takımlar var. En güçlüleri İrlanda. :) Orada İrlanda'nın maçları hariç hepsi 120 sayı civarı bitiyor ki 39-52 biten maç gördüm. :)

Hüseyin Civelek

Aslan Üye
Kadın maçlarından ziyade küçük ülkeler avrupa şampiyonası var. San Marino, Cebelitarık gibi takımlar var. En güçlüleri İrlanda. :) Orada İrlanda'nın maçları hariç hepsi 120 sayı civarı bitiyor ki 39-52 biten maç gördüm. :)
Hahahaaaa süper yaaa :D onları buldun mu affetmiceksinnn,öyle maçların gidişine göre kasa bile basılır çünkü kabiliyetsizler belli ki :D

Alp Tuğcan

Kırmızı Üye
Boş boş yorumlar okuyorum arada :) Şanlı Fransamızdan hiç bahseden yok ama bırakın finali kupayı alırız diyorum o kadar !

Arda Sadi

Baba Gündüz
Belcika'nin elenmesi guzel oldu

Wales hak etti maci,3-5-2 ile yola devam

Üst Alt