Chaves 2-1 Tondela | MS | 13 Ocak

Halim Kırıkçı

10 Numara!
Yalnız o penaltı atma stiliyle gol mol atamaz bolca küfür yer bizim ligte çok cılız vuruyor

Ege Aslan

Parçalı Üye
İzlemedigim için soruyorum hoca denayer tarzı stoper istiyordu hızlı ve teknik o yüzden sordum
Sol ayaklı olması güzel , fiziği güzel yaşına göre, hızı da iyi. Ancak bence defans oyuncusuna göre çok paldır küldür giriyor gibi geldi. Daha çok orta saha oyuncusu gibi.

Tanju Karayel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
İşin şakası ben çok beğenmedim. Verilen ücretide düşününce şu durumda büyük risk olarak görüyorum. Tabiki bizi yanıltıp iyi bir oyuncu çıkabilir ama elinde Ozan gibi yetenekli ama tecrübesiz birisi varken yanına daha tecrübeli birisini alsalardı daha iyi olurdu.

Güray Çavuşoğlu

★★★★
Yönetici
Süper Moderatör
Futbol Cahilliğinin canlı kanlı örneği.

Aynı kişiler çok sevdikleri isimler buraya gelip bir maç iyi oynayınca ya da girer girmez ilk maçında gol atınca "tuttu, müthiş transfer, şöyle iyi oyuncu" diye abartıp dururlar. sene sonunda teneke bağlar göndeririz. 1 maç ile kaliteden anlayan futbol uzmanlarımız hala işi çözemediler ama olsun.

Ha bu arada maçı izlemek farklı bir şeydir oyuncuyu izlemek farklı bir şeydir. Hele objektif değil "Bu adam çöp" gözüyle izlersen. O adam %95 başarılı da olsa sana %5'lik hata batar. Aynı şekilde belhanda gibi sevdiğin oyuncuyu izlerken 10 hareketinden 3'ü olumlu olunca gözüne onlar takılır. Gevşek tavırlarla yaptığı pas hatalarını, adam takip etmemelerini, kademe hatalarını, çıkarken top kayıplarını, yerden kalkmamalarını görmezsin mesela.

Ege Aslan

Parçalı Üye
İşin şakası ben çok beğenmedim. Verilen ücretide düşününce şu durumda büyük risk olarak görüyorum. Tabiki bizi yanıltıp iyi bir oyuncu çıkabilir ama elinde Ozan gibi yetenekli ama tecrübesiz birisi varken yanına daha tecrübeli birisini alsalardı daha iyi olurdu.
Katılıyorum ancak bu adam bence Ozanın yanına değil Ozanın yerine alındığından dolayı yanına yine tecrübeli bir elemanla iş yapacaktır sene sonu.

Ercan Kinay

10 Numara!
Ya adam iki tane çizgide frikik yaptırdı 5 kez rakibini biçti 2 tane hava topu üstünden geçti
Hala şu gözle izlediniz diyor

Galatasaray Düşmanlarının .........

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Göz ucuyla izlediğim kadarıyla vasat. Olmadı güreş şubesine yollarız orada baya başarılı olur gibi.

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Gecen sene Ndiaye,Goztepe macina cikmadi diye linc etmistik.Takimin su onemli macina kariyetini riske atarak cikan oyuncuyu yine linc ediyoruz.Takimi cok guvenmis kaptan cikarmis maca.Sorumluluk almis penaltiyi kullanmis.Karakter olarak saglam oldugu belli.Oyunculugunu izlemedigim icin yorum yapmayacagim.

Sinan Bilgin

Cezalı
Gecen sene Ndiaye,Goztepe macina cikmadi diye linc etmistik.Takimin su onemli macina kariyetini riske atarak cikan oyuncuyu yine linc ediyoruz.Takimi cok guvenmis kaptan cikarmis maca.Sorumluluk almis penaltiyi kullanmis.Karakter olarak saglam oldugu belli.Oyunculugunu izlemedigim icin yorum yapmayacagim.
Bunu ben yazacaktim da polemik olacakti , hem o var hem de burak gitmeden bir maca cikmasini istemistik hatirliyorum

Yani biz birini satacak olsak baska bakilirken , aldigimiz oyuncu icin bu ne sacmalik yazilabiliyor

Gercekten inanamiyorum buna . Insanin bir olaydaki yorumu fikri bu kadar donek olabilir mi ya

AliSerhat Karacan

Sarı Üye
Denayeri 6.5 milyon euroya almayan buna 4 milyon euro veren bir kulüpte herşey rahmani diyene ben akılsız derim...

NOT: Denayerin piyasa değeri bu sene 20 milyon euroya cıktı bile

Son düzenleme:

Sinan Bilgin

Cezalı
Denayer biraz savruktu ama isterdim kalmasini fakat 6,5 a gitti sanirim lyon a . Tam limitte bir karar , chedjou da buyuk umitlerle geldi ciddi bir paraya ama karsilamadi beklentiyi

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bunu ben yazacaktim da polemik olacakti , hem o var hem de burak gitmeden bir maca cikmasini istemistik hatirliyorum

Yani biz birini satacak olsak baska bakilirken , aldigimiz oyuncu icin bu ne sacmalik yazilabiliyor

Gercekten inanamiyorum buna . Insanin bir olaydaki yorumu fikri bu kadar donek olabilir mi ya
Genel olarak yorumlar cikar odakli ve olayin sicakligiyla yapildigi icin fazla yargilamamak lazim.Mesela Tomas zamaninda Fener formasini atip sonra bize gelmisti.Bana gore muthis karakterli bir oyuncuydu ve yakin tarihin en iyi stoperlerinden biriydi bizim icin.Karsi taraftan bakarsak Fenerliler icin hainin tekidir.Ayni seyi bizde yasasa tam tersi olacakti bu defa.

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bir sakatlık falan yaşamadan maçı tamamlaması bizim adımıza önemli olan.

Yoksa bu maçta iyi veya kötü performans göstermesibenim için kriter değil. Son maçı sonuçta. Bize geldiğinde daha iyi oyunculardan kurulu bir takımda olacağı için persormansının artacağı yönünde görüşüm.

Üst Alt