Chaves 2-1 Tondela | MS | 13 Ocak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chaves 2-1 Tondela | MS | 13 Ocak

Puan durumuna baksaniza yahu ,adamlar belki kume dusecek 1 macla , neden savunmanin bel kemigi bir adami bizim ligimiz henuz baslamamisken oynatmasinlar

Dunden beri bu konuda yazilar okuyorum . Garip yani . Tabi ki oynayacak . Eger bizim ankaragucu macini oynamak yerine orada maca ciksa tamam ama o maca henuz 1 hafta var , tabi ki oynayacak

Sakatlanirsa da almayiz olur biter . Herhalde ki maca ciktigina gore lisansi portekiz kulubunde henuz . Bir sakin olun yahu

Puan durumuna baksaniza yahu ,adamlar belki kume dusecek 1 macla , neden savunmanin bel kemigi bir adami bizim ligimiz henuz baslamamisken oynatmasinlar

Dunden beri bu konuda yazilar okuyorum . Garip yani . Tabi ki oynayacak . Eger bizim ankaragucu macini oynamak yerine orada maca ciksa tamam ama o maca henuz 1 hafta var , tabi ki oynayacak

Sakatlanirsa da almayiz olur biter . Herhalde ki maca ciktigina gore lisansi portekiz kulubunde henuz . Bir sakin olun yahu

Kaybettiğimiz 1 haftayıda transfer döneminin sonuna ekleyecekler mi sayın cengiz ?

Hayir ama adamlara lisansini ustumuze gecirmeden "oynatmayin" diyemeyiz , boyle bir hakkimiz yok . Kastettigim bu . Sakatlanirsa maddi zarara ugramayiz ama transferimizden oluruz

Bu da isin cilvesi , cok takilmamak lazim

Ne demek çok takılmamak lazım ? Lisansı üstüne geç geçirip geçirmeme bizim elimizde. Önemli maçı varsa var satmasaydı kardeşim o zaman bu kadar önemliyse. 3.5 Milyon ligde kalmaktan daha tatlı geldi belkide. Bize ne yani ? 900 Bin euroya aldığı adamı satmış 3.5 milyona bide üstünde maçta oynatıyor.

Yalnız bu adam bildiğim Felipe Melo

İnşallah buradaki taraftar sevgisiyle çok başarılı olabilir ben beğendim açıkçası ...

Üst Alt