Chedjou Satılırsa Caceres Gelebilir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chedjou Satılırsa Caceres Gelebilir!

Muslera’nın durumunu konuşmak için İstanbul’a gelen menajer Daniel Fonseca, Cim-Bom’a Juventus’un stoperini ve birkaç oyuncuyu teklif etti. Caceres’in bonservis bedelinin olmaması Galatasaray’a cazip gelirken, yine de scout ekibinin raporu beklenecek.

5034498.jpg

Sneijder, Telles ve Bruma’dan sonra Muslera’nın menajeri de İstanbul’a çağrılırken, başarılı kaleciyi River Plate ve Tigres gibi kulüplerin istediği dile getirildi. Ayrıca yine Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin radarında olan Uruguaylı eldivenin her şeye rağmen gönderilmeyeceği iletildi.

Bunun üzerine Fonseca, Florya’daki zirvede Galatasaraylı yetkililere 3-4 Uruguaylı oyuncu önerisinde bulundu. Bunlarla ilgili raporlar sunan menajer, ilk planda Juventus’la sözleşmesi sona eren Martin Caceres’i getirebileceğini iletti.

Chedjou’ya alternatif

29 yaşındaki stoperin bonservisinin olmaması, transferine olumlu bakılmasına neden oldu. Ayrıca yeni sözleşme isteyen ama olumsuz yanıt verilen Chedjou’nun başka bir takıma satılma ihtimalinin belirmesi de Caceres transferinin önünü açıyor.
Yönetim yine de kendilerine sunulan Uruguaylı futbolcuları scout ekibine iletti. İzleme komitesinin futbolcularla ilgili vereceği rapor sonrasında oyuncularla ilgili çalışmanın başlatılacağı dile getirildi.

Kaynak: Milliyet

Ben hep şöyle düşünürüm, bir adam Juventus kadrosunda 4-5 yıl bulunuyorsa o adamda mutlaka bişey vardır. Mümkün değil boş adam olmaz.

Ama bizim için ideal stoper diyemem. Çok tanımıyorum da adamı.

Ama Ched satılabiliyorsa, bu herif daha ucuza geliyorsa, kısa sözleşmeyi de kabul ediyorsa belki olabilir artık sadece Türkiyede mücadele edeceğimizden bu yıl ama bana göre yine yanlış seçim.

Bu adam ile Ched in farkı bana göre ,seyredebildiğim bir kaç maçı kadarı ile , Ched gibi uyumuyor, chede göre rakibe sertlik düzeyi daha fazla ve en önemlisi ched gibi rakibi karşılarken içeri gömülmüyor ve topa saldırıyor.

Negatifleri bana göre rakibi havadan karşılamada iyi değil ve oyle geriden oyun moyun kuramaz bu da!!

Bir de alkollü ferrari kullanıp otobüs durağına dalan buydu.

O yüzden yolluyorlar juveden artık. Bizim için riske girme dönemi değil hiç.

Üst Alt