Chedjou'dan Transfer İtirafı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chedjou'dan Transfer İtirafı!

Chedjou24082015_B.jpg

Galatasaray’ın Kamerunlu yıldızı Aurelien Chedjou sürpriz bir transfer itirafında bulundu.

AJANSSPOR- 2013 yılında transfer olduğu Galatasaray’da ilk 11’in değişilmez isimlerinden biri olan Chedjou’nun devre arasında Marsilya’nın kapısından döndüğü ortaya çıktı.

RMC Sport’ta Luis Attaque’ın sunduğu radyo programında açıklamalarda bulunan 30 yaşındaki oyuncu, “Ocakta Marsilya’ya transferim söz konusuydu, kulüple görüşme halindeydim. Ama asıl görüşmeleri menajerim yürütüyordu. Ben ise takımıma odaklanmıştım. Bir senelik daha sözleşmem var, neler olacağını göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Normalde gondermem ama Doria ile takas icin kesinlikle evet derim. Akilliysa yonetim boyle bir teklifte bulunur.

granada takiminda bile forma giymekten aciz birini chedjouya karsilik nasil kabul edersiniz? cöpleri doldurmayin su takima.

Chedjou ve Semih satılıp Denayer tekrar kiralanmalı. Denayer'in yanına tecrübeli stoper aldık mı tamamdır.

Chedjou, top tekniği ve pas yetenekleri iyi olan bir stoper. Ayıboğan tipte bir oyuncu değil. Durum böyle olunca forumda neden sanki Vidic gibi oynaması bekleniyor anlamış değilim. Bu adam bu türde bi futbolcu. Llorente'den topu alıp hızla 2-3 adam çalımlayarak kaleciyle karşı karşıya kalmasını beklemiyorsanız bu adamdan da böyle şeyler beklememeniz lazım. Yanında bir adet kazma olsa da üstün fizikli ve hava topu kaybetmeyen özelliklerde stoper olsaydı muhteşem bir ikili olabilirlerdi. Ama yanında Semih, Hakan (Hakan da ayağı düzgün ama fiziği yetersiz oyunculardan) falan oynayınca kendini yeterince gösteremedi. Yanında oynayacak oyuncular Semih, Hakan, Dany Nounkeu olunca bu tarz bir oyuncunun transfer edilmesi yanlıştı derseniz anlarım çünkü bu haklı bir eleştiri. Bu işi çözmenin iki yolu var, 1. Ekonomik durum el vermiyorsa ki ben buna inanmıyorum, Chedjou gidecek yerine uzun, güçlü, kazma stoperlerden biri gelecek Hakan, Koray veya Semih'le birlikte oynayacak. 2. O dediğim tarzda bir oyuncu Chedjou gitmeden alınacak. Orta sahaya da Melo, Alex Song gibi bir oyuncu gelirse o zaman görelim bakalım bu takım 25 golden fazlasını yiyor mu yemiyor mu.

Boş stoper. Almanya 3cü ligde daha iyi stoperler bulursun. Chedjouyu da kötülemek amacım yok ama durum bu maalesef.

Üst Alt