Chedjou'nun Gerçek Kalitesini Dinlemek İstiyorum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chedjou'nun Gerçek Kalitesini Dinlemek İstiyorum

Forumda bi Ched aski var ki Selcuk'u yerden yere vuranlar ched e kompany muamelesi yapiyor. Selcuk ovucu fake hesapli troller neyse Ched i ovenler de ayni katogoridedir bana gore. Ama efenim Selcuk kac defa ipten aldi bizi, iyi frikik atiyor. Tam bir kaptan beee diyenlere ne kadar guluyorsam ched i ovenlere de o kadar guluyorum. Bu yetersizin her mac yaptigi hatalari gormezden gelen sozde futbol zekalarini konuya davet ediyorum. Ehehe gercek ched bu degil. Lan gercek ched nedir gelsiginden beri kac kere iyi oynadi da bu adam gercek ched diyorsunuz? Bu adamin yaptigi hatalari amator futbolcular yapmiyor. Saatli bomba resmen. Her hareketi kalpten goturuyor aha gene hata yapacak diye. Neymis geriden kaliteli pas atiyormus. İyi adam geciyormus. Cok kafa golu atiyormus. Asist yapiyormus. Lan bi stoperin yapmasi gerekenleri yapamadiktan sonra neye yarar bunlar?

Ozetle biz bi halttan anlamkyoz ya azicik anlatin da dinleyek bu ched in gercek kalitesini.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kisa ve oz. Malin teki asla.guvrnilmez 45 dakika maldibi yasatir diger 45 dakika semihten hallice.

Guvenmem, guvenemem.

chedjou ancak yanında lugano kamil glick tarzı adamlar olursa fazla sırıtmaz onun dışında kesinlikle stoperde olması gereken sertlik omuzla çarpıp nizami şarj yaparak gücüyle forveti yıldıran özelliklere sahip değil

Doğrudur renktaş bize böyle en önemlisi markaj,kademe nasıl yapılır bilen hayvan gibi güçlü hava toplarında iyi ve mümkünse aklıyla top oynuyabilen bir stoper lazım mesela kadro dışı kalmış Mamadou Sakho sözleşmesi bitecek olan Raúl Albiol veya şu milli maçta kafası yarılan Vedran Corluka dan birisi lazım böyle takım defansını sırtlayacak birisi ne Chedjou ne Hakan ne Semih ne Koray'la olur bu iş Serdar düzenli oynasın bakalm bir inşallah iyi performans verir

ofansif stoper.

ileri cıkıs-top sürme-ara pas-orta bir stopere oranla gayet iyi.

kademe ve zamanlama ise kötü.

Doğrudur renktaş bize böyle en önemlisi markaj,kademe nasıl yapılır bilen hayvan gibi güçlü hava toplarında iyi ve mümkünse aklıyla top oynuyabilen bir stoper lazım mesela kadro dışı kalmış Mamadou Sakho sözleşmesi bitecek olan Raúl Albiol veya şu milli maçta kafası yarılan Vedran Corluka dan birisi lazım böyle takım defansını sırtlayacak birisi ne Chedjou ne Hakan ne Semih ne Koray'la olur bu iş Serdar düzenli oynasın bakalm bir inşallah iyi performans verir

Bu adamin yanina otamendi yi filan koy gene siritir. :asd22:

Chedjou takımın en iyi stoperi. Elinde Serdar ve Hakan varken kendisi ilk 11 oynar. Yeterliliği tartışılır ama diğer stoperler ondan daha zayıf.

Siz övenlerden çok iyi oduğunuzu mu sanıyorsunuz? Bu adam söylediğiniz kadar kötü olsaydı Fransa'nın en iyi stoperi seçilebilirmiydi? Chedjou'yu 6'ya aldığımzda Avrupa'da bu Lille oyuncularını niye böyle ucuza bırakıyor deniyordu. Temel sorunun takım savunmasında olduğunu bi anlayın.

Siz övenlerden çok iyi oduğunuzu mu sanıyorsunuz? Bu adam söylediğiniz kadar kötü olsaydı Fransa'nın en iyi stoperi seçilebilirmiydi? Chedjou'yu 6'ya aldığımzda Avrupa'da bu Lille oyuncularını niye böyle ucuza bırakıyor deniyordu. Temel sorunun takım savunmasında olduğunu bi anlayın.

He anasini satayim he o amator futbolcularin dahi yapmadigi bireysel hatalari da gelip takim savunmasina baglayin he.

Dinlemek istiyorsan önyargi olmamali arti futbol bilgisi iyi seviyede olmali.

Kilit bence cünkü mesela önyargi oldugu kesin sende.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Tanıdığım en aktif Chedjou savunucusu Hakan Delikanlı. Ona ithafen yazıldı sanırım bunlar. Ched'e gelince Dany vol2 dir kendisi. Saatli bomba gibi. Takım savunmasından kaynaklanan hataları geçtim de bireysel yaptığı saçmalıklara kızıyor insanlar zaten. Savunmada yaptğı riskli işler ve olmayacak hatalar kalp atışlarımızı oldukça hızlandırıyor :) Teknik analiz bekliyoruz Chedjou severlerden.

Tanıdığım en aktif Chedjou savunucusu Hakan Delikanlı. Ona ithafen yazıldı sanırım bunlar. Ched'e gelince Dany vol2 dir kendisi. Saatli bomba gibi. Takım savunmasından kaynaklanan hataları geçtim de bireysel yaptığı saçmalıklara kızıyor insanlar zaten. Savunmada yaptğı riskli işler ve olmayacak hatalar kalp atışlarımızı oldukça hızlandırıyor :) Teknik analiz bekliyoruz Chedjou severlerden.

Adam hem yavas, hem de dengesiz. Bakiyorsun mac icinde o kadar iyi mudahaleler yapiyor, oyle sacma sapan ve kritik yerde bi hata yapiyor ki yaptigi hata da direk sonucu etlileyecek hata. İstemiyorum kardesim boyle dengesizleri. Asil isini yapmadiktan sonra iyi oyun filan kuruyormus yiyeyim onlari. Buyuk takimin boyle stoperi olmaz. Her an seni yakar boyle adamlar. Serdar a hakan a edilen laflarin yarisi anca buna ediliyordur. Kabul hepsi yetersiz zaten de bu adam hobi olarak takimi yakiyor.

İlk mesajda takımın kaptanına hırbo denmiş ama hala editlenmemiş. Eğer futbolcularımıza hakaret serbest ise ben de bir futbolcumuza godoş demek istiyorum.

Bu nedir arkadaş..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt