Cheick Diabaté Osmanlıspor'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cheick Diabaté Osmanlıspor'da!

Çok akıllıca bir transfer.
Bazı anadolu kulüpleri yabancı oyuncu maddesini çok iyi kullanıyor.
Biz ise hala yeteneksiz ve para delisi yerli oyuncu (bekdemir,emrah ve emre gural) peşinde koşuyoruz

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Osmanlispor´u kim yönetiyor ? Gökcekler oldugunu zannetmiyorum, en son yüz yillik bir cinari, Türkiye futbolundan silmislerdi. (Ankaragücü)
Kim yönetiyorsa, nasil yönetiyorsa, iyi bir is cikariyor, Lawal, Webo, Badou gibi oyunculari bedava aldilar. Birde Umar Aminu gibi topclass bir adamlari taha ikinci ligden beri var.

Diabate gibi bir adami bedava aldilar, ve Karce gibi ligin en iyi kalecilerinden birini de, yine bedava kaptilar. Diabate 1400 dakikada 10 gol atmis Fransa liginde. Ondan önceki sene 1000 dakika 8 gol. ondan önce 1600 dakika 12 gol. Bunlar cok effektif rakamlar.

Bana Bordo´nun cok fazla kiymetini bilmedigi bir oyuncuya benziyor. Bir steal transferi gibi. Kutluyorum Osmanliyi. Bizim alacagimiza, Osmanli aliyor. Büyük süpriz olmaz ise, muhtemelen bir, bir bucuk sene icinde Diabate´ye Galatasaray/Fenerbahce/Besiktas kancasi gibi haberler cikarilir, bonservisi 5-6-7 milyondan.

juventusa bir maçta 2 gol atabilmiş bir azmanı dibimizdeyken almamak büyük hata olur

diafra sakho yok abraham falan gerek yok kirala diabateyi geç

Üst Alt