Cheick Tioté Hayatını Kaybetti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cheick Tioté Hayatını Kaybetti!

Bir anda yok olup gidebiliyorsunuz. İnsan hayatı pamuk ipliğine bağlı. Ben sevdiklerimi kaybederek bunu çok acı bir biçimde yaşadım. Özellikle genç insanların ölümü insanı biraz daha hüzünlendiriyor. Ailesine dayanma gücü dilemekten başka elden de bir şey gelmiyor.

Hangi hususta oynayamaz denmis acaba? Bacaksal bir problemden oturu dendigini saniyorum
Bu olayın aslını öğrenirim ben.ama livde yapılan kontrolde hiç kalp muhabbeti geçmemişti .belki etik olmaz diye aciklamadilar.

Mrlarini biliyorum sadece bacakları hasatti çok sert top oynadığından olsa gerek.

Kalpten genç sporcu ölümleri beni çok üzüyor oysa bunu saptamak o kadar da zor değil.

Allah rahmet eylesin
Cidden insan kötü oluyor geçen sene bu adama neler demiştik yok canavar yok selçuk u döver cidden fiziken öyle bi hâli vardı ama hayat bu

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende oyle dusundum aksam uzeri buyuk ihtimal bir yerde tespit edilir futbolu noktalardi.

Kaderi boyle cizilmis.

Mekani cennet olsun.

Sağlık raporlarını yayınlayalım, ihmali olan herkes hesap versin ! Biz de top oynayamayan adama hangi akla hizmet Çin'de top oynayabilir raporu veriliyor.

Üst Alt