Chelsea, Enzo Fernandez'i Rekor Bedelle Transfer Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea, Enzo Fernandez'i Rekor Bedelle Transfer Etti

abi çok iyi oyuncu da bunlar 1 milyar falan harcadı herhalde bu sene , fmde editör kullanır gibi sürekli para saçıyolar.
bi de twitterda görmüştüm bu sene aldıkları galibiyet sayısından çok oyuncu almışlar.Potter hocam küçük takımların büyük hocası olur gibi bu gidişle bunlar da sanki Conte hocamı döndürürler yada Allegri geçer gibi geliyor , bi İtalyan geçecek bence bunların başına.

abi çok iyi oyuncu da bunlar 1 milyar falan harcadı herhalde bu sene , fmde editör kullanır gibi sürekli para saçıyolar.
bi de twitterda görmüştüm bu sene aldıkları galibiyet sayısından çok oyuncu almışlar.Potter hocam küçük takımların büyük hocası olur gibi bu gidişle bunlar da sanki Conte hocamı döndürürler yada Allegri geçer gibi geliyor , bi İtalyan geçecek bence bunların başına.
çok haklısın iskendercim

böyle vasat topçuya bu para şaka gibi. Çelsinin bu absürt para harcamalarına inş en yakın zamanda ceza gelir.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 milyon +8 bonus+ pay diye hatırlıyorum. Transfer olursa hak kazanılmamış bonuslar bile ödenecek diyorlardı. Enzo’yu zaten herkes yazıyordu, duyuyorduk. Bu oyuncuları ikna etmek önemli. Benfica iyi başarıyor onları.
Yok ya 11+30 gibi bir bedel aldılar tüm bonuslar gerçekleşmedi.

Alvarez 25e gitti onda pay yok diye biliyorum.

Alvarezle Enzo geçen sene Riverdayken bu duruma gelmeleri zaten büyük iş.

Benfica bir ton hatalı transfer de yapıyor, biz oyuncu mu yetiştiricez deyip vazgeçmiyorlar ama fark o. Bizdeki gibi futbol topunun şeklini bilmeyen tipler gibi 10 m euro maaş alan adamların bonservisi az olunca ucuz sanmıyorlar keza.

Bugün manyağın biri Dembeleyle Di Maria alınmalı yazmış bu dönem için, önce bunlardan kurtulmak lazım. Dembele alınabilir hala ama mevzu o değil.

Avrupa 5 büyük ligi için rakamlar artık diğer ligler ile rekabetten çok uzak. İnanılmaz...
bu paralara oyuncular alıyorlar diye kazanacaklar diye bi mevzu yok aslında. yeter ki bi sistemin olsun oyuncuların bütün halde mücadele etsin. nası tam olarak istediğimiz gibi kalite olusturamasak da 4'de 1'i kadro değerinde olduğun bayern'e karşı mücadeleni yapabiliyosan, aynı şeyi ligdekiler sana yapabiliyosa bu verilen bonservislerin takımı olusturmadığın sürece bir önemi yok.

x1080

Bizden topçu almaya gelince Avrupa takımları

Üst Alt