Chelsea, Kai Havertz İçin Bayer Leverkusen'le Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea, Kai Havertz İçin Bayer Leverkusen'le Anlaştı

1598277980032.png

Chelsea, Bayer Leverkusen'in 21 yaşındaki Alman futbolcusu Kai Havertz için kasasından 100 milyon euro çıkarmayı kabul etti.

Chelsea'nin Kai için Leverkusen'e 80 milyon euro peşin, 10 milyon euro taksit, 10 milyon euro da bonuslar ile birlikte toplam 100 milyon euro bonservis ücreti vereceği belirtildi.

Londra ekibi, Alman futbolcuyla 5 yıllık sözleşme imzalayacak. Transferin kısa bir süre içinde resmen açıklanması bekleniyor.

Chelsea, Kai Havertz'le 2025 yılına kadar sözleşme imzaladı. (via @NicoSchira)

chelsea çok geride kalmıştı iyi oldu. city ve liverpool makası daha çok açmadan iyi hamleler yaptı.

bakalım meyvesini alabilecek mi yoksa makas daha çok açılırsa united gibi ortada kalır

Mason mounta güvenirler diyordum şaşırdım doğrusu.. Bruno fernandes-milinkovic savic-havertz bu 3lu vardı zaten büyük takımlar dışında oynayan 2 si gitti biri kaldı..Liverpool un almasını istiyordum ama chelsea adına da sevindim..werner- havertz-ziyech cidden güzel takim kurdu Chelsea bir de Koulibaly - Upamecano gibi bir adam alırlarsa süper olur gerçi kalede kepa çuvalı varken yine zor isleri

Üst Alt