Chelsea Kalecisi Kepa Oyundan Çıkmak İstemeyince Sarri Çıldırdı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea Kalecisi Kepa Oyundan Çıkmak İstemeyince Sarri Çıldırdı!

Adama mac icinde iki kez saglik ekibi girdi . Uzatmalarin sonuna dogru bir kurtaristan sonra tekrar sakatlaninca Sarri Cabellero'yu oyuna almak istedi . Kepa da sakat olmadigini oynayabilecegini belirtti ve o anki kazanma hirsiyla belki de yanlis goruntuler verdi . Oldukca iyi bir mac cikarmisti ayrica Kepa . Aslinda burada en az Kepa kadar hatali olan ve bu goruntulerin olusmasini saglayan da Sarri. Kendisini sevsem de tam bir ihtiyar gibi yok yok sakatain sen diye inat etti . Bunlar bir yana burada sene boyu ne dogru duzgun Kepa'yi ne de bu maci izlemeyenlerin yaptigi yorumlar cok gulunc . Hayir izlememissin bilmiyorsun olayi derinlemesine biliyormus gibi neden yorum yapiyorsun anlamak guc.

Caballero'nun penaltı kurtarış yüzdesi çok iyi ve City'de oynadığı için oyuncuları da az çok tanıması avantaj sağlayacaktı. Hatta City ile Liverpool yine bir kupa finalinde penaltı atıyordu Caballero kurtardığı penaltılarla almıştı kupayı. Olay sadece sakatlık değil yani..

Her şeyi geçtim hocan çık diyorsa çıkacaksın istersen Neuer ol. Yok iyi oynadı yok kazanma hırsı falan öyle bir dünya yok. Chelsea oyuncularının müdahale etmemesi de ayrı rezillik özellikle o kaptan olacak herifin. Puyol gibi bir kaptan olaydı kucaklar saha kenarına bırakırdı Kepa'yı..

Caballero'nun penaltı kurtarış yüzdesi çok iyi ve City'de oynadığı için oyuncuları da az çok tanıması avantaj sağlayacaktı. Hatta City ile Liverpool yine bir kupa finalinde penaltı atıyordu Caballero kurtardığı penaltılarla almıştı kupayı. Olay sadece sakatlık değil yani..

Her şeyi geçtim hocan çık diyorsa çıkacaksın istersen Neuer ol. Yok iyi oynadı yok kazanma hırsı falan öyle bir dünya yok. Chelsea oyuncularının müdahale etmemesi de ayrı rezillik özellikle o kaptan olacak herifin. Puyol gibi bir kaptan olaydı kucaklar saha kenarına bırakırdı Kepa'yı..
Laf-i guzaf . Adamin sakatlik sorunu olmasaydi cikmasi istenmeyecekti net . Adam sakatlik sorununun engel olmayacagini dusundu ve kazanmak icin sahada kalmaya calisti . 3 penalti kurtarip takimi kazansaydi vay efendim ne hirsli kendini riske atti takimi icin denecekti simdi sonuca gore yorum yapiliyor :). Hocasinin cik deme sebebi sakatligi maci izleyen herkes bunu net gorebilir .

Adam penaltilarda kaybettikten sonra kamera'ya goz kirpiyor.

DQDZMqRXkAEwe_P

Laf-i guzaf . Adamin sakatlik sorunu olmasaydi cikmasi istenmeyecekti net . Adam sakatlik sorununun engel olmayacagini dusundu ve kazanmak icin sahada kalmaya calisti . 3 penalti kurtarip takimi kazansaydi vay efendim ne hirsli kendini riske atti takimi icin denecekti simdi sonuca gore yorum yapiliyor :). Hocasinin cik deme sebebi sakatligi maci izleyen herkes bunu net gorebilir .

Kazanmak için sahada kalmaya çalışamaz. Öyle bir hakkı yok. Her kazanmak isteyen banane çıkmıyorum desin o zaman öyle saçmalık olur mu? Sonuca göre yorum yapılıyor demen de komik açıkçası verebileceğim bir cevap yok..

Kazanmak için sahada kalmaya çalışamaz. Öyle bir hakkı yok. Her kazanmak isteyen banane çıkmıyorum desin o zaman öyle saçmalık olur mu? Sonuca göre yorum yapılıyor demen de komik açıkçası verebileceğim bir cevap yok..
Hala diyorsun ki her kazanmak isteyen ortada sakatlik geregi degisiklik yapma durumu var . Adam sakat olmadigi icin cikmak istemiyor .

Bence Sarri taktik gereği çıkartmak istedi. Caballero nun penaltılarda daha iyi olacağını düşündü taktik açıdan. Maç sonu da takımını düşündüğü için öyle bir açıklama yaptı.

Birde bu Kepa bence iyi bir kaleci değil.

Hala diyorsun ki her kazanmak isteyen ortada sakatlik geregi degisiklik yapma durumu var . Adam sakat olmadigi icin cikmak istemiyor .

Yav sebebi ne olursa olsun öyle bir durumda çıkacak. Oyuncunun çıkmak istememesi normal, çıkarken tepki göstermesi falan da normal karşılanabilir, hoca çok yanlış bir karar vermiş de olabilir. Ama çıkmıyorum diye diretme hakkı yok. Caballero'nun girmesi taktiksel bir değişiklik de olabilir. Kepa kim ki sakat değilim diye milyonların önünde hocasına kafa tutuyor? Son derece amatör ve çocukça bir hareket. Zaten dediğim gibi Sarri'nin sadece sakatlıktan dolayı çıkardığını da sanmıyorum öyle olsa o kadar sinirlenmezdi sıkıntı olmadığını görüp..

Her ne olursa olsun bir tdirektoru dinlememek o adamin otoritesini bozar ve takim icin hic iyi olmaz. Obur oyuncularda tdirektorle maytap gecmeye baslar.

Londra ekibinden yapılan açıklamada, Carabao Cup'ta Sarri'ye karşı davranışlarından dolayı Kepa Arrizabalaga'ya 1 haftalık maaş cezası verildi.

Agueronun penaltısınıda yumurtladı ne güzel Terry keane puyol gibi kaptanların oldugu bi takımda yapsaydı ya bu hareketleri şimdiki futbolcuların alayı Yavşak karı kılıklı gattuso viera keane gibi adamları özledim

Üst Alt