Chicago Bulls Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chicago Bulls Takip Başlığı

Cevap: # Resmi Chicago Bull's Başlığı

378918_296897063680845_131845100186043_711303_670021730_n.jpg

15 günde 11 maçımız varmış galiba. Hayırlısı olsun yıkar geçeriz ortalığı.

Chicago bu sene çok şanssız tam da çok önemli bir parça eklemişlerdi kadroya ama sürekli sakat veriyorlar.

Hamilton-Deng-Rose üçlüsü sürekli sakatlanıyor. Rose bu sene %100 ile oynamasının zor olacağını da söylemiş.

Deng oynamayacak sanırım, Chicago'nun işi zor bence 8-10 sayılık bir Heat galibiyeti bekliyorum.

Deng oynamayacak sanırım, Chicago'nun işi zor bence 8-10 sayılık bir Heat galibiyeti bekliyorum.

Brewer oynayacak Dengin yerine. Hamilton Wade'i tutacaktır, en azından baya zorlar diye düşünüyorum. Ama ortada Noah-Omer gibi 2 savunmacı pota altını domine edecektir. Chalmers'ın Rose'u tutmasına da imkan yok, Heat sadece Lebron'a bakacak bu maçta diye düşünüyorum, yani bu maçta Deng olmamasına rağmen avantajlıyız bence.

Brewer oynayacak Dengin yerine. Hamilton Wade'i tutacaktır, en azından baya zorlar diye düşünüyorum. Ama ortada Noah-Omer gibi 2 savunmacı pota altını domine edecektir. Chalmers'ın Rose'u tutmasına da imkan yok, Heat sadece Lebron'a bakacak bu maçta diye düşünüyorum, yani bu maçta Deng olmamasına rağmen avantajlıyız bence.

Güzel tespit :ka21:

Rose zaten gerekeni yapacaktır :tiphat:

umut'a basketbol dersi veren 50. kisi

Üst Alt