Chivu Geliyor Mu? Menajeri Becali Açıkladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chivu Geliyor Mu? Menajeri Becali Açıkladı!

Cevap: Chivu Geliyor Mu? Menajeri Becali Açıkladı!

öbür seneye ujfalusi olmayacağına göre ihtiyacımız olan adam chivudur.

Yeni öğrendim felaket mutlu oldum.

İnşallah olur bu transfer Chivu reistir reis :)

La bizim taraftar iyice uçtu :)

Kimseyi beğenmiyorlar,daha iyisini alırız diyorlar :)

Chivu lan Chivu bu adam :)

Ujfalusi ile dönüşümlü oynarlar heralde , 3 kulvardayız seneye derin bir kadro şart.Chivu doğru bir isim.

chivu'yu severim ama ben bu menajere güvenmiyorum. büyük bi ihtimal kronik sakat bu adam tabi bu benim düşüncem.

Bu fenerin başına bela olan breizilya bi menejer vardı juan figer, bizdede becali var :D

İşin içinde Becali varsa bu transferin maliyetine olan merakımda normal olarak artıyor. Beşiktaş'ın Jorge Mendes'i varsa bizimde Becali'miz var artık. Stancu'dan sonra bakalım Chivu transferi gerçekleşirse bize kaça patlayacak.

Bu fenerin başına bela olan breizilya bi menejer vardı juan figer, bizdede becali var :D

:eek:

İşin içinde Becali varsa bu transferin maliyetine olan merakımda normal olarak artıyor. Beşiktaş'ın Jorge Mendes'i varsa bizimde Becali'miz var artık. Stancu'dan sonra bakalım Chivu transferi gerçekleşirse bize kaça patlayacak.

Her takimin basina bela bir menejer var yani: GS romenler, fb brezilyalilar, bjk portekizliler :eek:

Beyler gönlünüz rahat olsun. Bize gelen kaliteli romenler her zaman tutmustur: bknz Hagi, Popescu, Ilie, Filipescu. Kalitesizler ise hemen kendini belli etmistir zaten: Petre, Tamas vs.

Chivu = Kalite = Tutar :happy0025:

Her takimin basina bela bir menejer var yani: GS romenler, fb brezilyalilar, bjk portekizliler :eek:

Beyler gönlünüz rahat olsun. Bize gelen kaliteli romenler her zaman tutmustur: bknz Hagi, Popescu, Ilie, Filipescu. Kalitesizler ise hemen kendini belli etmistir zaten: Petre, Tamas vs.

Chivu = Kalite = Tutar :happy0025:

Zaten ben Chivu'yu tartışmam, tartışılan yerden uzaklaşırım. Chivu bize sınıf atlatır.

Fakat maliyeti 1'se menajer sağolsun bize 3'e patlar gibime geliyor,hayırlısı.

Chivu çok iyi futbolcu.

Gelirse zor gol yiyen bir takım oluruz.

Şu son sezon sakatlıkları düşündürüyor sadece.

bu oyuncu bu kadar neden isteniyor anlamis degilim !!!! yasi nerdeyse 32 oluyor

Chivu gelsin iyidir güzeldir de

ama öncelikle Melo'yu halletmek lazım

yoksa Chivu, Ujfalusi filan CL'de yalan olabilir...

Üst Alt