Haber - Christian Atsu'dan Acı Haber Geldi 💔 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Christian Atsu'dan Acı Haber Geldi 💔

Ya muazzam üzüldüm, herkes gibi ona da.
Ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok acı. O gece gidecekmiş bir de...Gitse hayattaydı. Allah sabır versin ailesine. Biz bile kendimize gelemiyoruz. Ben bu acıyı yaşayanları, kendi kurtulsa bile sevdiklerini kaybedenleri düşünemiyorum. Sadece Allah bir daha bu acıları ülkemize yaşatmasın diyebiliyorum...

Frikiği kaçırsa Hatay’dan ayrılacağı için hayatta olacaktı. O frikik gol olup takımla kenetlendiği an fikir değiştirip takımda kalmaya karar vermiş..

Bu mutahitler hangi gerekçeden yargılanıyorlar müteahhit cinayetten onaylayanlardan cinayet ve yataklıktan yargılanmalı her insan için . Bilen var mı ne için yargılandıkları hakkında ?

Bu mutahitler hangi gerekçeden yargılanıyorlar müteahhit cinayetten onaylayanlardan cinayet ve yataklıktan yargılanmalı her insan için . Bilen var mı ne için yargılandıkları hakkında ?
Peki devlet, belediyeler, kanunlar nerede?

Ben Amerika'da yasiyorum. Burada her insaat projesi icin "permit" yani izin alman lazim.

Izin alindiktan sonra proje bitiminde "inspector" yani mufettisin projenin imar kanunlarina uygun oldugunu onaylamasi lazim.

Bu arada insaat diyince buna her bir halt dahil. Klima, cati, gunes panelleri, ne dusunursen. Kafana gore hicbirsey yapamazsin. Cogu projenin baslamadan planlari sunulmasi lazim.

Butun sorumlulugu muteahhitlere yikarsan bir dahaki depremde ayni sonuclarla karsilasirsin. Eger ki imar kanunlarinda sorun yoksa, bu muteahhitler nasil imar kanunlarina uygun olmayan yapilar yapmis? Belediyelerin mufettisi yok muymus?

Olayin kisasi gunah kecisi bulmak cok kolay. Onemli olan koklu cozumler bulmak, gecmisden ders cikarip gelecege bakmak.

Bizim ulkenin kanunlarinin, politikacilarinin ve en onemlisi mentalitenin degismesi lazim. Mentalitenin degismesi icin egitim lazim, o da ne yazik ki ulkemizde yok.

Üst Alt