# Christian Luyindama - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Capraz bagini koparip da zamanla eski performansini yakalayan bir stoper ornegi hatirliyor musun?
Gerci bu herif normal bi adam degil. Boga gibi guclu, yani normal bir insanin kas yapisi yok bu adamda ama eski performansini arariz gibime geliyor yine de.
Ersan Gülüm kötü dönmemişti onu hatırlıyorum ilk olarak. Tabii üst düzeyler arasında aklıma gelmiyor sağlam dönen.

Herif boş maçta öyle bir sakatlık yaşadı ki.. Umarım gelecek sezon sağlam döner de yatırımımız çöpe gitmez. Bu adamın maaşını biz vermiyoruz değil mi olay milli takımda olduğu için?

311974-galatasaray-da-luyindama-mutlulugu-5d9f0057c29f2.jpg

Ozledik be kral...

Herif boş maçta öyle bir sakatlık yaşadı ki.. Umarım gelecek sezon sağlam döner de yatırımımız çöpe gitmez. Bu adamın maaşını biz vermiyoruz değil mi olay milli takımda olduğu için?
Valla o konuda 1 haber görmedim ben hiç. Ama öyledir muhtemelen. Çünkü futbolcu tam olarak ne kadar olduğunu bilmemekle beraber X bir süreden uzun sakatlık geçirirse milli takımda iken, maaşını turnuvayı düzenleyen yetkili kurum öder diye biliyorum ben de.

Harbi bu herifi de çok özledik. Karşısında hiç bir oyuncu duramıyordu. Ayrıca kendisi olsa duran toplardan 2-3 tane atmıştı kesin.

Son düzenleme:
Üst Alt